www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie od decyzji orzeczenia o niepełnosprawności (1624 - wyświetleń)
Autor tomkor Dodany 2014-02-25 22:59
Dzisiaj dostałem orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i uzyskałem stopień UMIARKOWANY a symbole 10-N i 05-R Jestem po operacji guza mózgu po operacji wystąpił paraliż lewostronny  i głęboka spastyka w punkcie 7 mam że nie wymaga pomocy i opieki. Jak ja z niewładną lewą ręką mam się ubrać zawiązać buty zrobić jedzenie nie wymienię innych pozostałych czynności w życiu codziennym jak mycie nawet do wanny żeby wejść musi mi żona pomagać to jakaś paranoja . Natomiast w punkcie 9 karta parkingowa jest adnotacja -Nie spełnia przesłanek w tej chwili mam jeszcze spore kłopoty w chodzeniu szczególnie w godzinach rannych jak stawy i mięśnie  jeszcze się nie rozruszają czasem przejście kilku kroków to potworny ból i wysiłek dodatkowo do tego wszystkiego przyplątała się Kandydoza  po sterydach które zażywałem podczas naświetlania która zaatakowała wszystkie stawy co skutkuje tym że każdy ruch to jest potworny ból

Proszę pomóżcie jak napisać odwołanie od tej decyzji. Więcej szczegółów mogę wysłać na email
Pozdrawiam Tomek
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie od decyzji orzeczenia o niepełnosprawności (1624 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill