www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Grupa Sportowa Częstochowa (4083 - wyświetleń)
Autor Glonson Dodany 2012-08-26 14:07
Witam serdecznie, nazywam się Rafał i jestem fizjoterapeuta. Chciałbym stworzyć w Częstochowie grupę/drużynę osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach na wzór grup Katowickich. Wiem że w Częstochowie nie ma możliwości sportowych dla osób niepełnosprawnych dlatego wychodzę z tą propozycją. Jeśli zbierzemy grupę min. 10 osób jestem w stanie wszystko zorganizować. Zajęcia mogą odbywać się w soboty, będą bezpłatne. Grupa może może preferować np; tylko koszykówkę ale mogę poprowadzić inne zajęcia sportowe lub ogólnorozwojowe z piłką. Wszystkich chętnych z Częstochowy i okolic zachęcam do kontaktu ze mną na forum lub mailowo.

                                                                                                                                                                         pozdrawiam Rafał
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Grupa Sportowa Częstochowa (4083 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill