www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zus a rehabilitacja i profilaktyka zdrowotna (1614 - wyświetleń)
- Autor fiwal Dodany 2012-04-28 18:34
Na komisji lekarskiej ZUS oznajmiono mi że, otrzymam skierowanie na turnus rehabilitacyjny.Kilka lat temu byłem już na takim turnusie,mam po tym niemiłe wspomnienia gdyż traktowano nas tam bardzo niesympatycznie,chociaż należałoby użyć bardziej ostrzejszych słów.Mam pytanie,czy są ustawowo określone szczegułowe prawa dotyczące w/w turnusów rehabilitacyjnych,bym mógł się takim praktykom przeciwstawić.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2012-04-28 18:55
Jestem zaskoczona Twoją wypowiedzią. Mam bardzo pozytywne zdanie na ten temat. Byłam w ubiegłym roku na turnusie, było bardzo miło. Dużo, nawet bardzo dużo zabiegów, badania, miły personel, dobre wyżywienie. Czas wolny, dla chętnych sporo wycieczek, imprez, zabaw.
Myślę, że szczegółowych praw nie ma. Trzeba się dostosować do obowiązujących zasad, chodzić na zabiegi.
W ośrodku był turnus z ZUS-u i NFZ - nie widziałam, nie zauważyłam dyskryminacji.
Trzeba się pozytywnie nastawić i wyjść z założenia, że nie jedzie się tam na...do końca życia tylko na 3 tygodnie. A ludzie, jak ludzie...nie wszystkich musimy kochać, ale na pewno swój swojego znajdzie:-)
Dobrego pobytu!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zus a rehabilitacja i profilaktyka zdrowotna (1614 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill