www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / modelki niepelnosprawne (3397 - wyświetleń)
- Autor kasioczek17 Dodany 2007-01-28 10:38
Witam wszystkich, mam pytanie bo czytalam ostatnio w pewnym artykule i widzialam na stronie modelki niepelnospr., ja wczesniej myslalam ze to jest nie mozliwe, niewykonalne a tu...:-), moje pytanie brzmi nastepujaco:czy ja tez bym miala szanse na taka przygode????, mam 17 lat i jezdze na wozku i niestety musialabym potrzebowac pomocy chociazby mojej mamy!!!:-(. Do kogo musialabym sie zglosic w tej sprawie?!.
ZAwsze marzylam zeby byc modelka:)),ale myslalam ze to tylko marzenia a tu taka niespodzianka:D.
PROSZE O ODPOWIEDZ??!!!:-(. TO DLA MNIE NAPRAWDE WAZNE:'(.
Nadrzędny Autor Magenta Dodany 2007-02-14 00:23
Witaj!

To chyba jest wykonalne, ale raczej jako hobby, a nie jako "prawdziwa" praca za pieniądze... Poczytaj tutaj:
http://zdrowie.onet.pl/1375127,2040,0,1,,modelka_marzycielka,styl_zycia.html

pozdrawiam Cię i życzę sukcesów!!!
Nadrzędny Autor Strider Dodany 2007-02-28 23:31
czesc,
swego czasu troche pracowalem jako fotograf, z tego co Ci moge poradzic:
- rozejrzyj sie za kims z twojego otoczenia, kto moglby ci zrobic w miare profesjonalne zdjecia (nie musi to byc od razu studio, na poczatek wystarczy kumpel pasjonat z dobra cyfrowka, jakies fajne wnetrze albo np park). majac przyzwoite zdjecie rozeslij je z krotkim listem do wszelkich agencji modellingowych, czasopism itp, nawet mailem. nawet jedna zainteresowana osoba ktora odpowie to dla ciebie skarb i ewentualna droga na szersza wode.
- wariant drugi, gdy nie masz znajomego fotografa...sprobuj podzwonic po agencjach, studiach fotograficznych z pytaniem czy byliby zainteresowani zrobieniem ci sesji. tylko jedna moja uwaga - nie daj sie naciagnac, jesli naprawde beda zainteresowani wtedy zrobia ci zdjecia za darmo albo za symboliczna oplata. niestety sporo takich firm naciaga i kaza sobie placic np 400 zl za sesje. Zdjecia pogladowe, do uzytku promocyjnego, agencja robi dla siebie i nie plać za nie, oczywiscie nie bedzie to jakas super sesja ale powinnas byc zadowolona. i uwaznie czytaj umowe, zwlaszcza jesli chodzi o prawa do wykorzystania zdjec.

A przede wszystkim...nie zrazaj sie ani brakiem odpowiedzi, ani odpowiedziami negatywnymi, do takich firm zglasza sie kilka dziewczyn codziennie i wiekszosci zwyczajnie musza odmowic, z roznych powodow - czesto poprostu datego ze nie "wpadna w oko" prezesowi. wtedy zwyczajnie podziekuj i idz gdzie indziej :-)

3m sie i realizuj marzenia!
Strider
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-03-03 16:52
Proszę zapoznać się z artykułami zamieszczonymi na portalu www.niepelnosprawni.pl, które nawiązują do interesującego Panią tematu.
1.www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/7513
2.www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/10328
3.www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/16551 
Podaję również adres agencji reklamowej, która w 2006r. zorganizowała konkurs "Regularne Rysy 2006". Agencja ta jest wymieniona w jednym z polecanych artykułów.

Agencja reklamowa Modus
ul. Lubelska 4/6
30-003 Kraków
tel. (012) 294-53-50
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / modelki niepelnosprawne (3397 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill