www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Dla inteligentnych (10221 - wyświetleń)
- Autor REA Dodany 2012-02-22 21:52
http://youtu.be/NyyOgVZ4S6Y
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-22 22:05
Wyczytałam, że niepełnosprawni naruszają normy... właściwie wszystkiego... gratuluję!!! Czy nie jesteście ludźmi???!!! To kim????
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-29 21:11
chciałem przestrzec, że fundacje dla niepełnosprawnych to jedna wielka ściema, a pracownicy oszukują niepełnosprawnych i sami dzięki temu zarabiają
pozdrawiam

Clover wszędzie umieściłeś posty jednej treści. Nikt nie zareagował, wynika z tego, że C.I wie o co chodzi. My zwykli forumowicze jednak nie! Może troche dokładniej napiszesz o co chodzi!!! To tobie i Twojemu wpisowi nie zaszkodzi!
Pozdrawiam.
DZIWNE, ZE JAK CHCE ODP. NA TWOJ POST TO KLAWIATURA ROBI CO CHCE! DLATEGO BRAK ZNAKOW I ZAZNACZENIA, CO CYTAT !!!!!! DLA INTELIGENTNEGO DO OBEJSCIA HA, HA,HA
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-29 23:40
http://youtu.be/PoDhtBqgT9k?t=47s
Właśnie, MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI!!!!
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-29 23:46
Nadrzędny - Autor clover Dodany 2012-03-17 23:39
może inteligentny nie jestem...
ale chodziło mi o to, żeby was przestrzec, żebyście się nie dali wrobić, Ty również
pozdrawiam i za wszelkie pomyłki przepraszam
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-20 19:59
Wychodzi, że ja jestem mało inteligentna bo ogólnikowe "wrobić" nic mi nie mówi niestety :-)
Wiem, wiem - wrobiono osobę, bo przedłużyli rehab. zamiast renty, ale facet był inteligentny- nie odwołał się od rehab.,ale odwołał się , że nie dali renty. ZUS powołał się, że nie odwołał się (zainteresowany) od rehabilitacyjnego ale zainteresowany pobrał rehabilitacyjne, a ZUS teraz od nowa wezwał go na komisję - tak jakby pierwszą - facet ma nowe wyniki i zaśw. od lekarzy. Finansowo nie jest stratny :-)
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-16 10:59
Czesc REA  TUTAJ SIE Z TOBA NIE ZGODZE NIE WIEM DO JAKICH TY FUNDACJACH BYŁES JA JESTEM Z FARU BARDZO ZADOWOLONY POMOGLI MI W ZAŁATWIENIU STAZU ZDALNEGO ZAŁATWIL RECHABILITACJIE PO NOWYM ROKU BEDE SIE UCZYL JEZYKA ANGIELSKIEGO MOZE PO PROSTU ZMIEN FUNDACJIE
Nadrzędny Autor elusia617 Dodany 2020-01-05 19:33
może inteligentny nie jestem...
ale chodziło mi o to, żeby was przestrzec, żebyście się nie dali wrobić, Ty również
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Dla inteligentnych (10221 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill