www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / INTEGRACJO nie ładnie kraść cudze teksty (8673 - wyświetleń)
- Autor barnaba24 Dodany 2013-01-16 16:13
Chodzi mi o to

Niewidoma nastolatka walczy z Putinem
Autor: Ada Prochyra, Źródło: inf. własna
Data opublikowania dokumentu: 2013-01-16, 14.24

Cytuję

"Wasza mądrość nie zauważyła jednego, że wśród wychowanków domów dziecka są również niepełnosprawne dzieci, które ze względu na ciężką, wrodzoną chorobę żyją bardzo krótko lub - w najlepszym razie - dożywają dwudziestu lat i umierają. Umierają dlatego, że w Rosji nie ma nowoczesnej medycyny. Kalekie dzieci w domach dziecka są przykute do swoich łóżek i czekają... Wcześniej czekały na Amerykanów, tych »złych« rodziców zastępczych, a teraz mają czekać na naszych rosyjskich? Władimirze Władimirowiczu, dzieci z poważnymi wadami wrodzonymi nikt nie przyjmie, ponieważ takim dzieciom potrzebna jest nowoczesna medycyna, której nie ma w Rosji"
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/156030

A to cytat z innego źródła
Dramatyczny list niewidomej dziewczynki do Władimira Putina
Onet/newsru.com/blindnatasha.livejournal.com/PAP, TR), 14 stycznia 2013 godz: 19:20
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dramatyczny-list-niewidomej-dziewczynki-do-wladimi,1,5393532,wiadomosc.html

"Wasza mądrość nie zauważyła jednego, że wśród wychowanków domów dziecka są również niepełnosprawne dzieci, które ze względu na ciężką, wrodzoną chorobę żyją bardzo krótko lub - w najlepszym razie - dożywają dwudziestu lat i umierają. Umierają dlatego, że w Rosji nie ma nowoczesnej medycyny. Kalekie dzieci w domach dziecka są przykute do swoich łóżek i czekają... Wcześniej czekały na Amerykanów, tych »złych« rodziców zastępczych, a teraz mają czekać na naszych rosyjskich? Władimirze Władimirowiczu, dzieci z poważnymi wadami wrodzonymi nikt nie przyjmie, ponieważ takim dzieciom potrzebna jest nowoczesna medycyna, której nie ma w Rosji".

Też mi powiedzie że to moje wymysły? Część cudzego tekstu została skopiowana (ukradziona) bo nie ma podpisu i na pewno w podanym przez ze mnie źródle na Onecie nie ma podane, że autorem jest Ada Prochyra, pewnie to cytat z wiadomości agencyjnej PAP lub IAR.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2013-01-17 11:58
teraz jest
Newidoma nastolatka walczy z Putinem
Autor: Ada Prochyra, Źródło: abcnews.go.com, nydailynews.com, onet.pl

Czy tak trudno było podać źródła?
Nadrzędny - Autor Mayka Dodany 2013-02-05 10:19
widocznie niektórym sprawia to trudności
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-06 16:07
Im za to płacą a nas wykorzystują, jako źródło danych...
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2013-02-14 21:41
Niektórzy robią to jako wolontariat, a inni robią to dla wzbogacenia się... Tylko dlaczego kosztem osób niepełnosprawnych. Osób chcących dać coś innym? Gdzie prawa autorskie i Etyka dziennikarska? Droga "Integracjo", jako jedno z najważniejszych stowarzyszeń w Polsce wspierające osoby niepełnosprawne powinniście reprezentować etykę dziennikarską.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-16 08:29
gruszka co mam ci na to odpowiedziec  jedynie tyle ze zawsze gdzies sie znajdzie czarna owca
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / INTEGRACJO nie ładnie kraść cudze teksty (8673 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill