www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / wysokosc ekwiwalentu za komputer. praca w domu, 7godzin (7928 - wyświetleń)
- Autor tetek Dodany 2012-05-06 22:01
witam,

Jestem Tadeusz, milo mi pisac na tym forum po raz pierwszy.

Podjalem pierwsza prace jako ON ze stopniem znacznym.
Praca polega na wykorzystywaniu mojego prywatnego komputera w domu i mam dostawac ekwiwalent miesieczny w wysokosci 11 zl brutto za miesiac.

Jako ze to moja pierwsza praca i nie wiem czego oczekiwac pisze z nadzieja ze pare osob wypowie sie jakie i w jaki sposob maja placone ekwiwalenty za uzytkowanie komputera w 7mio godznnym czasie pracy - pelen etat.

Bardzo zalezy mi na tej informacji. Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi, ciezko cos aktualnego w tej kwestii odnalezc poprzez 'szukaj'.
Nadrzędny - Autor martas Dodany 2012-05-31 20:57
Witaj,
Też pracuję przez internet na swoim komputerze. Ekwiwalent wynosi 20 zł z odliczeniem dni świątecznych wypadających w dni robocze i urlopów. Wtedy płacą mniej. Ja mam płaconą  ryczałtem tą kwotę, czyli nie co miesiąc. Na razie pracowałam 3 miesiące, wzięłam dwie wypłaty ( na trzecią czekam) a za kompa jeszcze nie mam żadnego zwrotu.

Skoro u ciebie jest 11 zł, u mnie 20 wygląda na to, że każda firma sama ustala wysokość ekwiwalentu za użytkowanie komputera. Jest tylko przepois, że ekwiwalent się należy, ale już nie uwzględniono jego wysokości.

Marta
Nadrzędny Autor zbyszek300 Dodany 2012-06-01 09:39
Witam można wiedzieć w jakich firmach pracujecie?. Będę wdzięczny.
Nadrzędny - Autor Batavus Dodany 2012-06-02 17:36
Taki ekwiwalent jest zbyt niski.
Powinien odpowiadać racie kredytu za dany sprzęt w skali miesiąca. Licząc kredyt na 3 lata.
Nie zapomnij doliczyć opłaty za internet!
Nadrzędny Autor Jolcia60 Dodany 2012-07-21 09:19
Witam milo Mi tu pisćpo raz pierwszy:)
Mam prośbe może podacie linki do pracy w ktorej pracujeci bedę wdzięczna bardzo Jola
Nadrzędny - Autor Tomasz Adamiuk Dodany 2012-07-23 12:14
Witam
Dzisiaj się zarejestrowałem i widzę tu sporo do zdziałania :-) Jestem pracodawcą, działającym w telepracy (wyłącznie).
U mnie niezależnie od wymiaru etatu, każdy otrzymuje 30 zł. brutto. Nie wnikam ile było dni pracujących, czy ktoś był na urlopie czy na L4. Różnice byłyby znikome. Każdy więc ma na sztywno 30 zł. brutto i sprawa jest klarowna - nigdy nie ma dodatkowych rozliczeń związanych z ilością dni w miesiącu, itp.
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Jolcia60 Dodany 2012-07-23 13:56
Szukam pracy zdalnej:)
Nadrzędny - Autor Jolcia60 Dodany 2012-07-23 13:57
Kontakt jolcia60dworaczek@tlen.pl
Nadrzędny - Autor Tomasz Adamiuk Dodany 2012-07-25 10:34
Witam
Na razie nie ma rekrutacji ale będzie w ciągu kilku tygodni. Niech mi Pani prześle CV na tomasz.adamiuk@neuroncc.pl
pozdrawiam Tomek
Nadrzędny Autor Jolcia60 Dodany 2012-07-26 09:39
Dziękuję dziś wysłałam:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / wysokosc ekwiwalentu za komputer. praca w domu, 7godzin (7928 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill