www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Blog na temat amputacji (4892 - wyświetleń)
Autor joletowa96 Dodany 2012-07-28 16:09
Witam. Mam 16 lat. Nieco ponad miesiąc temu przeszłam amputację prawej nogi w obrębie uda. Postanowiłam prowadzić bloga, w którym piszę, jak to wszystko wygląda po amputacji. Osobiście, jeszcze przed odjęciem nogi, kiedy podejmowałam tą decyzję, szukałam w internecie osób, które były w podobnej sytuacji i blogów, na których mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej niż tylko definicje słowa amputacja. Utworzyłam ten wątek, bo na tym forum ludzie również szukają informacji, a chciałabym, żeby to, co piszę trafiało do większej liczby osób. Blogów na temat życia po amputacji jest niewiele, dlatego ciężko jest je znaleźć.
Blog jest zarówno dla tych, którzy są niepełnosprawni, jak i dla tych, którym zdrowie dopisuje od samego początku. Tym pierwszym chciałabym w jakiś sposób pomóc, wesprzeć, bo ja sama tego potrzebowałam i wiem, jak to jest. Natomiast sprawnym ludziom chciałabym przybliżyć nieco, jak to jest być "niepełnosprawnym" i zaprzeczyć niektórym stereotypom.  Będzie mi miło, jeśli ktoś wejdzie i poczyta, a jeszcze milej, jeśli komuś tym pomogę czy zmienię sposób patrzenia na świat. Adres bloga to: http://amputation.blog.onet.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Blog na temat amputacji (4892 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill