www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Bóle głowy (661 - wyświetleń)
- Autor tessla Dodany 2021-04-29 07:15
Macie jakieś domowe sposoby na bóle głowy?
Od 2 lat boli mnie strasznie glowa, wyszło mi że mam nadcisnienie ale po braniu leków przez kilka miesiecy juz mi się ustabilizowało i bóle glowy orzedtaly. Ale teraz dalej od jakichś kilku tygodni dalej mnie boli o zwiększonej sile. Tabletki mi nie pomagają już i nie wiem co robić. Lekarze na kase chorych nie wiedzą co mi jest, miałam robiony rezonans i wszystko ok. A na wyzyte do swojego Neurologa musze czekac pol roku.
Nadrzędny Autor Kajka31 Dodany 2021-04-29 08:13
Nadciśnienie jest złożonym problemem często pojawia się tolerancja na leki po czasie brania i wówczas kardiolog powinien zastosować terapię trojlekowa aby sprawdzić na który lek pacjent jest podatny potem ustalić dawkę. Należałoby schudnąć jeśli masz nadwagę i pomyśleć nad mądrym zdrowym odzywianiem. Czasami zdarza się że leki po takiej przemianie nie są potrzebne. Pozostawienie tego tak jak teraz grozi różnymiinnymi chorobami..tetniak.. wylew...itp bóle głowy mogą być objawem nadciśnienia..powinnaś je mierzyć regularnie o tej samej porze i zapisywać przez jakiś czas. Nie polecalabym lekow pbolowych bo spora część z nich podnosi ciśnienie.
A najlepiej po prostu udać się do kardiologa na wizytę
https://poct.com.pl/kiedy-isc-do-kardiologa-wskazania-do-wizyty/

Niech lekarz dobierze Ci odpowiednie leczenie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Bóle głowy (661 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill