www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego jeszcze odwiedzam forum? (65498 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor wielokropek Dodany 2017-07-09 21:58
Sam sobie się dziwię. Ale przeczytałem też artykuł na stronie głównej i kilka komentarzy.
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/578808;jsessionid=030E825DDB209A885D88ECBB933E1F9B
Sami może się zapoznajcie z tym artykułem.
Może jakieś pozytywne odczucia, jakieś konstruktywne wnioski ?
Autorka Agata opisuje zupełnie inne miejsce ale ktoś "Joanna" napisała "wypisz wymaluj" forum niepełnosprawni.pl
Czy to pokrywa się z rzeczywistością?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-09 23:46
Ten artykuł, to z całą pewnością opis forum.niepelnosprawni.pl :-) :-p
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 00:23
Mylisz się. Tu nie można pokazywać zdjęć. A opis zupełnie nie pasuje do wydarzeń na tym forum.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 10:24
Tzn. że jest jeszcze gorsze...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 10:36
Nie jest gorsze lecz inne w/g mnie czytelne a to że nie ma możliwości wstawiania tu kotków,kwiatków i innych beznadziejnych obrazków nie zakłóca możliwości rozmowy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 10:50
Są jeszcze inne minusy, np. ja mam oczopląs, który bardzo utrudnia czytanie, już ni raz pisałem i pisali inni o tym... Chodzi o układ pisania postów na tym forum... Podsyłam linka do zdjęcia obrazującego widzenie osób z dolegliwościami oczopląsu... https://www.dropbox.com/s/cxg522pen8lnzb3/Oczoplas.png?dl=0
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 11:38
Według mnie układ jest jaki jest i jest czytelny. Może można go udoskonalić tego nie wiem .
Ja sobie zdaję z różnych trudności w czytaniu.
Dzisiaj jest podobno wiele możliwości, programów aby to ułatwić tym którzy tego potrzebują i są ludzie którzy takie programy znają i chętnie podpowiedzą.
Wielokrotnie zapewne Admini tłumaczyli to Tobie w prywatnych wiadomościach. I domyślam się ,ze zmiana programu(wersji) forum wiązała by się ze stratą wszystkich wpisów jakie tu istnieją.
Jesteś założycielem i uczestnikiem innych for i zapewne doskonale o tym wiesz ,że nowe forum startuje od zera? Grupka osób z tego forum (min.Ty) założyła sobie inne awaryjne miejsce. Piszemy tam od niedawna a przekroczyliśmy już 50 tyś wpisów. Było by niepowetowaną stratą gdyby one znikły.
Dlatego nie widzę celu aby robić tu tak drastyczne zmiany, wystarczy gdy uzgodnimy rzeczy które można zmienić dla dobra wszystkich.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 12:05
Dla mnie jakiekolwiek forum nie jest najważniejsze, za to Facebook, Twister, i tym podobne portale oferują dużo większe możliwości w porównaniu z jakimkolwiek forami...
Owszem mam forum, lecz te forum żyje swoim życiem, wydzieliłem tam adminów, a ja tylko zaglądam tam od czasu do czasu...
Moim priorytetem jest Facebook...
Tam mam możliwość kontaktu ze wszystkimi przyjaciółmi, znajomymi krajowymi i zagranicznymi, jak również z samorządowcami i politykami...
I to w praktyce, w każdym czasie i miejscu gdyż posiadam laptop, tablet i smartfony służbowy i prywatny...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-10 12:20
Jeden lubi kwiatki, drugi córkę ogrodnika ;-) . Moim zdaniem z internetem nie możesz przesadzać i jak nie wiesz jak się zabezpieczyć ;-);-);-)- przed różnego rodzaju wywiadowcami, to lepiej nie pisz za wiele... nie usłyszysz, że ciebie kontrolują czy podsłuchują ;-) . Sami pisaliście, że ników można mieć wiele ... . Przypomina mi się film reklamowy pokazujący że dziecko nie powinno ufać każdemu w necie . Nie bądźmy dziećmi i nie wierzmy każdemu . Pozdrawiam i podaję pin ;-))).
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 12:31 Zmieniony 2017-07-10 15:03
Po co mi twój "pin" skoro nic wielkiego nie posiadasz... :-) :-p
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-10 12:31

>i podaję pin ;-))). <


Eee.....Tam...... Pong byś podał :-)
T by były rozgrywki.......... Ech.........
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 12:33
Ping-pong :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2017-07-10 12:40
Nie wim  jaki zagrywki masz na uwadze? Amerykanów z Chińczykami? Od czxegoś musieli zacząć swoje rozmowy, więc padło na ping-ponga ;-);-);-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 15:33
>Według mnie układ jest jaki jest i jest czytelny>
Wielokropek nie myśl w tym wypadku jak tobie jest wygodnie, a pomyśl o innych... W Polsce bardzo trudno usuwa się bariery, bo ludzie nie myślą o nich, bo myślą że ich to nie tyczy, a to błąd, i dopiero zaczynają łapać o co w tym chodzi jak ta sprawa jakiejkolwiek z barier zacznie ich tyczyć, a wtedy to już za późno...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 16:01
Norbi jesteś na tym forum przynajmniej pięć lat dłużej. Jak czytałem wstecz wpisy cały czas o tych barierach piszesz o budowlanych w innym dziale  też.
Ty jakoś dajesz sobie radę z tym schorzeniem by czynnie brać udział w forum.
Wiem ,ze jesteś wielkim społecznikiem i walczysz o innych.
Ale weź pod uwagę ,że takie osoby wolą pisać na innych forach gdzie mogą z łatwością przeczytać co kto pisze. Z pewnością nie będą tu się męczyć. Mimo że tak o to walczysz.
A jeśli chcesz im pokazać  by mogli przeczytać jak walczysz to przekopiuj i napisz to na FB.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-10 16:15
Kim Ty jesteś, że tak mówisz. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby niepełnosprawnemu  dać radę, żeby tu nie wchodził, bo forum nie dla niego. Nie wiem jaką masz niepełnosprawność, ale jeśli nogi tak jak ja, to ktoś może ci powiedzieć , że jak ci trudno wejść po wysokich schodach to po co włazisz. Idź do innego kina, innego sklepu itd. Chwalisz Norbiego ,że walczy o on, a Ty chcesz zniweczyć takim wpisem wszystko co on robi dla ON. Kopiować wpisy dla niedowidzących i wstawiać na FB (zamiast zdopingować admina do modernizacji tego forum), to Twoja cudowna rada. To dopiero ............. już nie powiem co. Miałam już tu się nie odezwać , ale diabli mnie biorą na takie wpisy. :-(((((((((((((
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 17:03
Jak zwykle Lidian zaczyna
podobnie ja ta która niedawno wycofała się z forum atakiem na rozmówcę.
"jakim trzeba być człowiekiem" " kim Ty jesteś"
Odpowiedź jest prosta  jestem realistą i praktykiem z próżnego nie przelejesz.

> że jak ci trudno wejść po wysokich schodach to po co włazisz. Idź do innego kina, innego sklepu itd.


jak nie mogę to nie włażę i nie proszę nikogo aby mnie wniósł. Oczywiście ,że idę do innego kina lub sklepu -ważne że taki inny jest.

> (zamiast zdopingować admina do modernizacji tego forum), to Twoja cudowna rada.


Nie zamontują windy na Mont Everest aby Lidian mogła popatrzyć z góry.
Oczywiście że dobra rada. Umożliwienie czytania to tak jak przystosowanie innego kina dla ludzi na wózkach by mogli obejrzeć film.
To nazywam pokonywaniem barier a Norbi lubi pokonywać przeszkody a o kopiowaniu dyskusji z Tego forum zapewne nie pomyślał.

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-10 17:10
Gdyby wszyscy tak myśleli jak Ty, to nigdzie z domu byśmy nie mogli wyjść, a wózkowiczom by powiedzieli, że mogą sobie koncert z filharmonii obejrzeć w tv. Wstyd, że tak mówi osoba niepełnosprawna.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 17:27
Są miejsca niedostępne dla osób niepełnosprawnych i tego nie przeskoczysz.
To żaden wstyd gdy osoba niepełnosprawna ogarnia realne problemy i widzi trudności w ich likwidacji. Trochę realizmu a nie bezmyślne żądania.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-10 17:36
Niczego nie żądam. Jestem urodzona w komunie. Wtedy nikt nie myślał o ON. Nauczyłam się walczyć z barierami, ale dlatego doceniam to co teraz się dla nas robi. Doceniam osoby jak Norbi walczące o to by inni mogli żyć bez barier. Jak już pisałam, gdyby nie oni i ich odwaga, to może do dziś nie wychodzilibyśmy z domu. Potrafię realnie spojrzeć na problemy, ale nigdy nie dawałam nikomu tak idiotycznych rad jakiej Ty udzieliłeś Norbiemu w innym poście. Czy ty nie kumasz tego, że tylko odważne "pchanie się" gdzie to wydaje się niemożliwe dało nam szanse na bywanie wszędzie tam gdzie sprawni? Jakby Jasiek Mela i ci co mu pomogli myśleli tak jak Ty, to on by był prawdziwym kaleką, a tak żyje pełnią życia.

> bezmyślne żądania<


Jeśli uważasz je za bezmyślne, to Ty nie myślisz
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 17:48
Idiotyczna to jest Twoja interpretacja moich rad.

> Jakby Jasiek Mela i ci co mu pomogli myśleli tak jak Ty, to on by był prawdziwym kaleką, a tak żyje pełnią życia.


To jest dopiero idiotyczne stwierdzenie.  I co nie jest już kaleką? Teraz jest nieprawdziwym ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-10 17:51
Kaleką to się jest w głowie. Nawet najdotkliwsza niepełnosprawność nie jest kalectwem dopóki się jej nie poddamy.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 17:58
Jakie wzniosłe teorie :-))))   Ten który ma protezy bo stracił w wypadku np. stopy jak nie będzie o tym myślał to zapewne mu one odrosną.
Może tak coś z Bruna nam jeszcze zapodasz?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-10 18:11
Mi nic nie odrosło. Myślę pozytywnie i to pozwoliło mi żyć jakbym była sprawna, tylko troszkę wolniej. Moje "wzniosłe teorie" pochodzą z mojego realnego życia. Mam do nich prawo, bo żyłam według nich.
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-10 18:28
Nie, to ty masz problem z odpowiednim zinterpretowaniem tego co się aktualnie dzieje, co się stało przez te wszystkie lata.
To dzięki właśnie takim osobom jak Liska, Norbi, osobom, które walczyły i walczą o zniesienie barier są takie alternatywne miesca kin i sklepów do kórych może dostać się bez trudu wózkowicz.
Nie wchodzisz na zbyt wysokie schody, nie prosisz o pomoc idzies gdzie indziej gdzie możesz wejść - tylko gdyby nie tacy ludzie jak Lidka, Norbi walczący o uwuwanie barier nie byłoby tych "gdzie indziej" i musiałbys się czołgać żeby zrobić zakupy.
Przepraszam za zbyt długie zdanie złożone.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 19:25
Co Ty za dyrdymały  piszesz. Gollum czy oni walczyli na barykadach o prawa osób niepełnosprawnych?
To następowało wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa.
Również z postępem na świecie.
Był tu taki forumowicz który walczył osobiście na wielu frontach biurokracji. Poklepywano go po plecach ,obiecano pomoc,zmiany a gdy trafiał do nich kolejny raz pytali go co go boli i z czym do nich przychodzi , bo po jego wyjściu zapominali o problemach które im przedstawiał.

Możesz sobie składać zdania ile chcesz i tak nie ukryjesz swojej niepotrzebnej agresji.

W tej chwili ludzie w Warszawie walczą o prawa wszystkich ludzi do równego traktowania. By rządzący nie dopasowywali go do swoich potrzeb.
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-10 19:54
To ty wzbudzasz agresję prowokacyjnymi wpisami, niby taki świętoszek kulturalny, ale zawsze wsadzisz kij w mrowisko.
Świadomość społeczna sama się nie zrodziła - ktoś musiał ich uświadoiomić, ale to jest zbyt złożone dla ciebie, abyś mógł to ogranąć.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 21:40
to profit from good advice demands more wisdom than to give it
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-10 21:56
Korzystać można jedynie z wartościowych i szczerych rad
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 22:26
Exactly... mulloG -> Golliun...
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-10 22:23
What you do not say, really? :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-10 18:15

>Kim Ty jesteś, że tak mówisz. Jakim trzeba być człowiekiem,<


Lidian,- to w takim razie ja proszę Cię o odpowiedź:
Kim Ty jesteś, że tak często stosujesz różne "połajanki" wobec innych użytkowników forum?
Czy Wielokropek nie ma prawa do wyrażania własnego zdania?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-10 18:20 Zmieniony 2017-07-11 14:44
A ja mam? To milcz. Do ciebie nie pisałam. Jesteś jego adwokatem? Nie wtrącaj się.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-11 15:12
Proszę mi powiedzieć jakim prawem moderator grzebie w moim poście? Wiem bo, dostałam od niego wiadomość że to jego działka. W ten sposób każdemu z nas można wpisać niewypowiedziane słowa. Już mi się tu nie chce być. "Bliźniaki" się ucieszą.

Ps Post napisałam 10-go, a grzebano w nim 11-go. Ja już bym nie mogła tego zrobić.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-11 15:29

>Proszę mi powiedzieć jakim prawem moderator grzebie w moim poście?<


Wydaje mi się, ze w tym poście musiało być jakieś naruszenie regulaminu. Prawdopodobnie nie tak duże aby go w całości usunąć.
Widać Mod ma miękkie serce i z tego powodu Lidian powinnaś się cieszyć a nie narzekać.
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-11 18:14
[usunięte]
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-11 19:09
Jestem adminem na innych forach, stronach i też moderuję posty, ponieważ tak naprawdę na tych forach/stronach mam uprawnienia zarówno administratorskie jak i moderatora. Edytuję nie treść a poprawiam rażące błędy ortograficzne, a o każdej edycji i jej przyczynie postu powiadamiam autora wiadomości/postu na PW...
Właśnie, tu masz rację mulloG a jak kto woli Gollum... I to w stu procentach... :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-11 19:18
Z zaciekawieniem czytałem wpis specjalisty a tu lipa. To wszyscy wiedza. Gdzie wnioski? Lipa i jeszcze raz lipa.
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-11 19:30
[usunięte]
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-11 19:34
Napisałeś jakieś przekopiowane z regulaminu teksty. Oczekuję jakiś odkrywczych wiadomości a tu lipa.
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-11 19:40
Z tobą juz naprawdę źle, fragmetny regulaminu ci majaczą :D

A skoro nadal masz problem ze zrozumieniem próbuj dalej, może za którymś razem zaskoczysz - choć skoro do tej pory ci się nie udało to wątpię, abyś w ogóle to ogarnął.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-11 20:44
Musze sprawdzic komu odpowiadam ;-) te nicki takie podobne a  teksty też ....tak samo ....lipne ;-)
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-11 21:11
śmieszny jesteś w tych swoich wywodach - bujaj się na tej lipie dalej.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-11 21:58
Czyżbym kogoś rozbawił ?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-11 20:00
Lidian to jeszcze nic,moderator poprawił mój post wczoraj a napisałam go w piątek. Mało tego, nie użyłam żadnego wulgaryzmu, nikogo nie obrazilam, zasad ortografii nie łamie, nawet nie podał przyczyny zmiany treści, poprostu taki kaprys.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-11 20:15 Zmieniony 2017-07-11 20:21
Dlatego nie ma sensu już tutaj pisać. Dorwał się do moderowania nabzdyczony forumowicz i myśli, że jest mądrzejszy od wszystkich. Niech w takim razie pisze sam do siebie i do swojego forumowego "bliźniaka". Przecież nie będziemy kopiować wszystkich własnych postów żeby udowodnić, które słowa są nasze. W ten sposób , to on może pisać za nas co chce. Mam w nosie takie forum. Wiele lat tu byłam, ale takiego świństwa nikt tu nie robił. Zaraz pewnie zniknie mój post, ale niech się nacieszy swoją "władzą" jak nie ma normalnego życia.

Ps U mnie też nie było wulgaryzmów.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-12 07:01
Zastanawia mnie fakt : skąd lidian wie że to ktoś z forumowiczów i na dodatek "nadzdyczony" ? _ kolejne kłamstwo czy może primaaprylisowy żart?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-12 07:34

>Zastanawia mnie fakt <


Mnie już te "fakty" nie zastanawiają. ,
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-11 20:16
Strach cokolwiek pisać, nawet "trzykopki" bo może coś dopisać -bo taki będzie miał kaprys.
To co sie tutaj zaczęło wyprawiać to jest totalne nieporozumienie, to jest jakiś absurd, to jest jakaś spaczona karykatura forum.

ŚWIETNA ZMIANA PANIE I PANOWIE ADMINISTRATORZY - WOW!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-11 20:20
On kasuje jak ja piszę o jego forumowym "bliźniaku". Zobaczymy czy teraz też zniknie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego jeszcze odwiedzam forum? (65498 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill