www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / wypożyczenie wózka aktywnego (6141 - wyświetleń)
- Autor ek Dodany 2006-12-04 16:22
hej, pisze w tym dziale bo nie mam pojecia w ktorym pisac. Moja sytuacja wyglada tak, ze mieszkam w Warszawie i bardzo potrzebuje wózka aktywnego na ok miesiac. Jestem paraplegiczka, ze wzgledu na dosc burzliwa przeszlosc nie przysluguja mi na razie zadne świadczenia socjalne, dofinansowania do zakupu sprzetu, mialam do tej pory wlasnego gtm'a, ale z powodu nieuwagi pewnego kierowcy zostalo z niego tylko kilka rurek... Aktywnie pracuje zawodowo i dlatego bardzo potrzebny mi jest taki wozek - zyje zupelnie samodzielnie i nie mam nikogo procz kilku przyjaciol. Mysle ze w przeciagu miesiaca uda mi sie zalatwic jakis sprzęt, poki co jednak muszę na niego pracować.
Czy ktoś orientuje się gdzie w Warszawie możnaby wypożyczyć taki wózek, który jednak umożliwiałby samodzielną egzystencję? Obdzwoniłam wiele wypożyczalni  mają tylko takie standardowe, dużo-ważące pojazdy...
Pozdrawiam serdecznie,
Ewa
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2006-12-06 15:03
Witam,
Także mam takowy problem i nie wiem w jaki sposób go rozwiązać.Także nie przysługują mi zadne dotacje, z tą różnicą, że nie pracuje tylko studiuje.
Pozdrawiam, i dziękuje za każdą odpowedz.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-12-13 14:03
Na terenie Warszawy wypożyczalnie sprzętu ortopedycznego nie posiadają w ofercie wózków aktywnych, adresy i telefony wypożyczalni które sprawdziliśmy znajdują się w poniższym linku: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/3606;
polecamy również kontakt ze Stowarzyszeniem Joni i Przyjaciele, link z opisem działalności i kontaktem:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/7274. W dniu dzisiejszym nie udało nam się niestety skontaktować ze stowarzyszeniem.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-25 11:08
Nie wiem poszukaj w necie .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / wypożyczenie wózka aktywnego (6141 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill