www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Chętne osoby do uprawiania sportu (6121 - wyświetleń)
- Autor sksport Dodany 2013-11-26 10:25
Poszukuję chętnych osób do uprawiania sportu jakim jest biathlon i biegi narciarskie.Treningi będą organizowane na zasadzie treningów sportowych. Najlepsze osoby będą powoływane do Kadry Przygotowań Olimpijskich. Oczywiście wszystko za darmo.Planujemy ruszyć na wiosnę jeżeli znajdą się chętne osoby.Jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę w temacie , pw , e-mail sksport@op.pl, tel 698146414 Pozdrawiam Staszek.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-11-26 12:18
Ale szukasz kulawych do tych sportów...?
Jakie miasto?
Czy reprezentujesz klub, stowarzyszenie, związek? Kto będzie tę kadrę powoływał?
Nadrzędny - Autor sksport Dodany 2013-11-26 14:59
Współpracuję z trenerem Kadry Paraolimpijskiej w Biathlonie I Biegach Narciarskich . Planujemy na wiosnę stworzyć grupę która chciał by trenować ten sport o ile będzie jakieś zainteresowanie  . Obozy będą prowadzone w miastach przeważnie górskich Wisła,Zakopane,Duszniki Zdrój ,Szklarska Poręba . Zawodnik będzie musiał tylko dojechać sobie na obóz . Zawodnik będzie wyposażony w sprzęt sportowy itd wszystko za darmo. Osoby mogą być bez ręki,rąk, nóg nogi itd tylko muszą mieć orzeczenie o niepełnosprawności . Jeśli chciał by ktoś więcej informacji podaje numer do trenera kadry721156476
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-11-26 19:14
I co blu.... łyso ci ???:-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-11-27 11:00
Babo (czyli REA), a czemu niby?

Pytałam, bo oferta była bardzo lakoniczna - i uzyskałam odpowiedź, za co dziękuję autorowi postu.

Chyba już kończą Ci się tabletki w odpowiednim kolorze, bo zaczynasz jak poprzednio...
Nadrzędny - Autor sksport Dodany 2013-11-27 11:06
Jeżeli kogoś by interesowało podaje link na stronę fb https://pl-pl.facebook.com/pages/Paraolimpijski-Biathlon-i-Narty-Biegowe-Polska-Kadra-Narodowa/425677067452083

Miejmy nadzieje  że grupa się rozrośnie .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-27 12:07
Ja bym se postrzelał, ale jest jedno ale... nie strzelam tam gdzie patrzę ;-) . Pozdrawiam i jeżeli kogokolwiek obraziłem to przepraszam :-) .
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-11-29 16:43
No nareszcie bluuu.. coś odkryła się:) Tak jak staruszka zna moc i wie na co i jak działają "tabletki", nawet kolorki zna :-( Zażywaj, zażywaj - może pomoże :-)
A Ty nie jesteś "babą" to co? Taka odmiana o.n. Grodzkiej?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Chętne osoby do uprawiania sportu (6121 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill