www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Mycie twarzy (977 - wyświetleń)
- Autor kowals Dodany 2021-04-12 08:13
Mam problem z wysuszeniem skóry twarzy przy myciu jej woda. Chciałabym przerzucić sie na coś innego. Czym mozna najlepiej myć twarz?
Nadrzędny Autor wania Dodany 2021-04-12 09:03
Próbowałaś myć przegotowaną lub przefiltrowaną w dzbanku? Jeśli to coś w wodzie to wydaje mi się, że taki zabieg może pomóc. No i najlepiej przejdź się do dermatologa

Jeśli chodzi o o środki myjące, to delikatny dla skóry jest Lauryl glucoside - na stronie mozesz sobie o nim poczytac. U mnie dobrze się sprawdza, domywa makijaż i jednoczesnie nie jest agresywny dla mojej skory :-)
Nadrzędny Autor ron33 Dodany 2021-12-13 11:53
Właśnie u mnie też występuję sucha cera i zastanawiałam się jak nawilżyć twarz. Dowiedziałam się, że przyczyny tego stanu mogą być bardzo różne. Od temperatury, promieniowania UV, czy nawet przyjmowanych leków. Zresztą jak można przeczytać https://bio-oil.com.pl/jak-nawilzyc-sucha-skore-twarzy/ tutaj, wpływ mogą mieć także inne czynniki. U mnie sprawdziło się jednak to rozwiązanie, które tam podają. Ogólnie jednak rzecz ujmując, ważne w takim przypadku jest odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie skóry.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Mycie twarzy (977 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill