www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / re: wykłady (2018 - wyświetleń)
- Autor marci24 Dodany 2013-11-11 07:19
Witam!
Nie wiem czy to dobre miejsce na zadanie tego typu pytania, ale mimo to, zadam je. Prawie w każdym mieście polskim działa dla osób starszych Uniwersytet Trzeciego Wieku. Kilka dni temu w lokalnej telewizji słuchałem jakich gości zapraszają, o czym są wykłady i zaimponowało mnie to. Sam chętnie bym chodził na takie coś. Czy w Polsce działa coś podobnego jak UTW, tylko dla osób niepełnosprawnych w różnym wieku? Chciałbym prosić o odpowiedź kogokolwiek.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-11 12:23
Ale dlaczego dla niepełnosprawnych ??? Czy uważasz, że my wymagamy inności ? W moim mieście są warsztaty dla osób wymagających większej wrażliwości . Jesteśmy różni, ale to nikogo nie wyróżnia . Uczmy się nie róznić . Pozdrawiam :-) . Nie umiem kupić rękawiczek sześciopalczastych ;-)))
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-11-12 13:32
Osoby z niepełnosprawnością mogą korzystać ze wszystkich ogólnodostępnych form dokształcania proponowanych przez różne instytucje, organizacje itp.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / re: wykłady (2018 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill