www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Protezy Otto Bock. (5947 - wyświetleń)
- Autor hala Dodany 2007-05-23 17:38
Mam pytanie do użytkowników protez firmy Otto Bock z wrodzonym brakiem przedramienia. Opiszcie proszę, czy protezy te są funkcjonalne w praktyce i spełniają Wasze oczekiwania, może polecicie coś innego. Mam wrażenie, że ich funkcjonalność jest niska w stosunku do ceny ? Dziękuję za każdą informację na ten temat. Pozdrawiam hala.
Nadrzędny - Autor ppoolloo Dodany 2007-05-30 18:56
Używam protezy bioelektronicznej  otto bocka od 10 lat i mogę ją polecić
Troszkę trzeba się nauczyć nią posługiwać ale efekty są zadziwiające naprawdę ta proteza pomaga w życiu.
.Jest ona rzeczywiście droga ale jeśli kogoś stać to naprawdę warto się zdecydować na jej zakup.
Muszę też dodać że trzeba mieć predyspozycje do posługiwania się tą protezą i to mogą ocenić na przykład w szpitalu w Poznaniu.
Opisałem w skrócie i ogólnikowo ,ale może na razie wystarczy. Chętnie odpowiem na jeszcze inne pytania.
Nadrzędny - Autor hala Dodany 2007-05-31 12:15
Dziekuję ,za odpowiedzi  ale chciała bym się dowiedzieć czy jesteś osobą  z wadą wrodzoną czy po amputacji ? czy możemy się spotkać na  skype  lub gadu gadu ?
Pozdrawiam  hala
Nadrzędny Autor ppoolloo Dodany 2007-05-31 19:04
Mam wade wrodzoną.Może mail? ppoolloo@yahoo.com
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Protezy Otto Bock. (5947 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill