www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / gorąca prośba o pomoc w pracy magisterskiej (2186 - wyświetleń)
Autor kalat Dodany 2014-04-25 12:49
Witam,

tak jak sugeruje tytuł wątku potrzebuję Państwa pomocy:) jestem obecnie na etpaie pisania pracy magisterskiej (kierunek psychologia) i zajmuję się tematem systemu wartości i osobowości osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Temat zrodził się stąd, że posiadam znajomą po urazie i obserwując ją i jej doświadczenia życiowe postanowiłam bliżej przyjrzeć się temu problemowi.

Niestety życie szybko zweryfikowało moje plany, co do badań - ośrodki medyczne zasłaniają się niewystarczającą liczbą osób, które mogłyby wypełnić mi testy, w fundacjach na badania pierwszeństwo mają wolontariusze, itp. Dopadła mnie totalna rezygnacja, bo wciąż brakuje mi osób z grupy badawczej - nie przypuszczałam, że biurokracja okaże się aż tak trudna. W efekcie nie mam już za bardzo gdzie szukać chętnych - pozostają mi strony internetowe. Porwałam się nieco z moją pracą (pierwotnie miałam pisać na inny temat, ale moja znajoma zachęciła mnie do zmiany seminarium), ale wierzę, że znajdą się osoby, które poświęcą chwilę na wypełnienie dla mnie 3 niedługich kwestionariuszy.

Bardzo proszę - jeśli moga Państwo mi pomóc, proszę się odezwać, będę niezmiernie wdzięczna! Poszukuję osób w wieku 20-35lat, kontakt: snopy007@wp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / gorąca prośba o pomoc w pracy magisterskiej (2186 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill