www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Badanie do pracy dyplomowej - bardzo proszę o pomoc (2661 - wyświetleń)
Autor uszata88 Dodany 2014-04-27 22:43
Witam!
Nazywam się Dorota Kwiecień i obecnie piszę pracę mag na kierunku psychologia na UJK. Niestety wciąż nie mogę zebrać wystarczającej liczby osób badanych. Dlatego zwracam się do tych z Państwa, którzy mogą poświęcić chwilę swojego czasu i mają ochotę pomóc:) tematyka pracy związana jest z osobami niepełnosprawnymi ruchowo (niedowład lub paraliż kończyn dolnych) i ich postrzeganiem siebie i innych, określaniem rzeczy ważnych w życiu. Wiem, że tego typu wiadomości jest tu wiele, ale naprawdę każda wypełniona ankieta ma dla mnie wielkie znaczenie. Serdecznie proszę o odrobinę dobrej woli i podjęcie wysiłku dla dobra nauki;) Link do ankiety poniżej. Nie pozostańcie obojętni:D!

http://www.interankiety.pl/interankieta/45b9a80893d508ca2804779a09690d75.xml
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Badanie do pracy dyplomowej - bardzo proszę o pomoc (2661 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill