www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / INTELIGENTNY SYSTEM CZYLI UŁATWIENIE ŻYCIA NIEPEŁNOSPRAWNYM (2678 - wyświetleń)
Autor sisforhome Dodany 2014-06-13 11:29 Zmieniony 2014-06-13 11:31
Witam, Przeglądam właśnie stronę niepełnosprawni.pl, sam mam ojca który jest niepełnosprawny więc postanowiłem, aby moja firma dla tych ludzi była nastawiona z wielką otwartością i Pomocą.
Posiadamy Inteligentny system który jest instalowany bezinwazyjnie więc można go zamontować w domu, mieszkaniu, przed, w trakcie lub po kapitalnym remoncie. System steruje oświetleniem i wszystkim co podłączamy po Energię elektryczną nawet elektrozaworami które np. mogą nam napełnić wodę w wannie:) system sterowany jest ze smartphona lub poprzez czujniki które wysyłają sygnał do centrali że coś ma się dziać :-)

NASZA FIRMA - OBSŁUGUJE NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z DUŻYM SZACUNKIEM ZE SWOJEJ STRONY DAJEMY:
- MAKSYMALNE ZNIŻKI NA PRODUKTY
- POMOC W INNYCH ROZMOWACH Z FIRMAMI, PILNUJEMY BUDOWY CZY INNEJ INWESTYCJI KTÓRA SIE AKTUALNIE ODBYWA
- FORMALNOŚCI ZAŁATWIAMY DOJEŻDŻAJĄC DO KLIENTA
- W ZALEŻNOŚCI OD SYTUACJI FINANSOWEJ DOSTOSOWUJEMY CENY MONTAŻU SYSTEMU
- DUŻA MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL. 513-109-740 WWW.FIBARO-KATOWICE.PL
JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO ZOBACZYC MOŻLIWOŚCI SYSTEM PROSZĘ W PRZEGLĄDARCE WPISAĆ NAZWĘ FIRMY SIS FOR HOME
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / INTELIGENTNY SYSTEM CZYLI UŁATWIENIE ŻYCIA NIEPEŁNOSPRAWNYM (2678 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill