www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Jak zarabiac na niepelnosprawnym (2855 - wyświetleń)
- Autor gonzo52 Dodany 2014-09-26 11:16
Niechcący przesłąłem aplikacje do firmy ktora jak sie potem okazało zajmuje sie wyłącznie sprzataniem. Nie powiem bym był zachwycony ale trudno. Lokalizacji było kilka w koncu zaproponowano mi  dośc blisko.
Sprzatanie terenu na kilku obiektach. Pokazano mi co i jak i gdzie ale: brak pomieszczenia by sie przebrac, brak pomieszczenia by sie umyc, brak WC i brak odiezy roboczej !!! i totalnie  zniechecilo mnie do takiej pracy na zawsze   i  w takich warunkach a przecierz biora kase  za stworzenie stanowiska pracy dla niepełnosprawnego. Sprawa dotyczy Warszawy. dodam ze nie powinno sie pracowac samemu bo wiele sie moze zdarzyc.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-09-26 12:39
Drogi,
wybacz, ale bez wskazania z nazwy firmy, o której piszesz takie posty są kompletnie bez sensu. Takie wyrzekanie po próżnicy.
Bo czemu to niby ma służyć...?

1) Jeżeli naprawdę chcesz się komuś przysłużyć podaj nazwę firmy - skoro nie masz zamiaru tam pracować, i tak nie masz nic do stracenia a Twoja wiedza może dla wielu stanowić przestrogę.
2) Zgłoś to chociażby do Państwowej Inspekcji Pracy - niech chociaż ślad z takich wniosków pozostanie!
Nadrzędny - Autor miss_aldona Dodany 2014-10-13 13:22
Myślę, że taką sytuację koniecznie trzeba zgłosić, bo tak nie może być. Jeśli to miejsce pracy dla osoby niepełnosprawnej, to dostają dofinansowanie, więc praca powinna spełniać wszystkie wymagania.
Nadrzędny Autor drwalek87 Dodany 2014-11-04 14:26
Podaj nazwę firmy, inni też są ciekawi
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Jak zarabiac na niepelnosprawnym (2855 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill