www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Świadczenie pielęgnacyjne (3757 - wyświetleń)
- Autor beatag Dodany 2015-02-11 16:24
Dziękuję wszelakim osobom za odebranie mojej mamie tego zacnego zasiłku. Dostali ci co nie mieli zabrano tym co mieli-no takie podwórkowe zabawy. Jakież to mądre rządzenie ! Skąd takie kryteria ? Czym różni się praca nad niepełnosprawną od dzieciństwa osobą, a niepełnosprawną np. od 27 roku życia, ano tym: "Seredyn wyjaśniła też, że świadczenie pielęgnacyjne przysługuje tylko tym opiekunom, których podopieczny ma orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym. Dodała, że w przypadku dzieci to orzeczenie jest     z   a   z   w   y   c   z  a   j   !!!!!!!!!!!!!!!!!!  c z a s o w e , bo dziecko się rozwija, rodzice czy opiekunowie podejmują szereg zabiegów, rehabilitacji, by stan jego zdrowia się poprawił" więc pytam czy są np. jakieś leki powstrzymujące zanik mięśni, stwardnienie rozsiane, etc takie aby będąc chorym na np.takie choroby po okresie dzieciństwa raptem stawać się zdrowszym ? Pani Seredyn twierdzi, ze tak i to pielęgniarka z wykształcenia !
No to zanikowcy wszelakiej maści po 30 pokazujcie jak zaczęliście chodzic i skakać i gdzie pochowaliście swoje c z a s o w e orzeczenie-żal ku.....a !
Nadrzędny - Autor Romek. Dodany 2015-02-11 18:46
Luzuj szelki,po co ten post?
Nadrzędny Autor beatag Dodany 2015-02-14 14:10
No dużo jak widać wiesz na temat świadczenia pielęgnacyjnego-żal i brak słów...
Po co mój komentarz? Ano po to, że zaglądają tu osoby niepełnosprawne OD URODZENIA bądź ich OPIEKUNOWIE i chyba jeszcze nie są świadomi, że NIEKTÓRYCH  z nich czeka odebranie świadczenia pielęgnacyjnego, ale jak widac środowisko ON jak zwykle podzielone, A pan Romek jak widać ma móżdżek niczym mały atomek i w du...i ma solidarność środowiska ON, co po Pana pście i ja mam w czterech literach-pi....ę to wszystko - ważne żem bogata, a Wy biedni zapłacze, ale może być za późno....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Świadczenie pielęgnacyjne (3757 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill