www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / AKTYWACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - NOWY POMYSŁ :) (3135 - wyświetleń)
- Autor Justineeex Dodany 2015-05-01 01:24
Witam, cześć, dzień dobry, dobry wieczór, siema :-)
Cześć wszystkim! Jestem Justyna, mam 19 lat, ale to na razie mniej ważne :-) W temacie tego wątku wpisałam "nowy pomysł na aktywacje niepełnosprawnych", ale o co chodzi dokładniej z tym pomysłem? Już wyjaśniam :-) Od dłuuuugiego czasu chodziło mi po głowie, aby zrobić coś "większego" dla niepełnosprawnych ruchowo(sama mam 4-kończynowe porażenie dziecięce z przewagą nóg) coś co byłoby fajną inicjatywą i pomysłem na spędzenie czasu oraz, przy okazji możliwością pokazania innym jak świat funkcjonuje z naszej perspektywy - z perspektywy osoby niepełnosprawnej, ale nie jak widzą to inni czyli biednej dziewczyny która została "pokrzywdzona" przez los i trzeba jej pomagać tylko normalnego zdrowego, człowieka, mającego swoje normalne życiowe problemy i kłopoty. Dlatego wpadłam na pomysł założenia właśnie takiego bloga opowiadającego o moim życiu, ale nie byłby to kolejny blog o tym samym - byłby to blog pokazujący ludziom trochę bliżej świat i perspektywę patrzenia na niego przez osoby niepełnosprawne ruchowo, który różni się trochę od patrzenia osoby nie niepełnosprawnej.
"Trzecia strona medalu" mam nadzieje, że ruszy już za całkiem niedługo, ale dodatkowo właśnie do tego chciałabym razem z moim rehabilitantem stworzyć projekt gdzie aktywujemy osoby "wyjątkowe" w postaci np. zajęć tanecznych, jazy konnej czy żeglugi :-) Wszystko zależy od grupy jaką uda mi się zebrać oraz zapotrzebowań i zainteresowań. To jak myślicie, że to dobry pomysł? Bylibyście zainteresowani? I właśnie czego z takich zajęć Wam brakuje? :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-05-01 05:25
Jestem z Warszawy. Potanczylbym:-) załatw imprezy swingerskie:-)
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-12-16 12:12
U MNIE NATET KINA NIE MA .
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-17 11:00
Super pomysł! może wyłoniła byś jakieś "asy" i zrobiła jeszcze dodatkowo coś fajnego :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / AKTYWACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - NOWY POMYSŁ :) (3135 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill