www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Karta parkingowa dla inwalidów (7783 - wyświetleń)
- Autor reserved Dodany 2015-09-14 13:31
Witam. Mam takie pytanko do was. Jestem osobą słabosłyszącą i posiadam grupę umiarkowaną. Czy należy mi się karta parkingowa? Dziękuję i pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-14 15:17
Trudności z poruszaniem się masz? Jeśli nie, to proszę sam sobie odpowiedz czy taka karta jest Tobie potrzebna bardziej niż osobie , która nie może chodzić.
Nadrzędny - Autor Pan Pikuś Dodany 2015-10-30 16:31
Problem z tym, że przy obecnych zaostrzonych przepisach nawet niektórzy z problemami z chodzeniem nie dostają karty, ostatnio było głośno o kilku przypadkach, ja akurat chyba na wprawiamywruch.pl o tym czytałem..
Nadrzędny Autor TrudnaM Dodany 2016-04-02 19:08
U nas dostaja ci co zaplaca a ci co powinni to odchodza z kwitkiem..... Przykre
Nadrzędny Autor ZBISON Dodany 2017-08-21 20:59
popatrzcie jakie bryki stoją teraz na miejscach dla niepełnosprawnych , to chyba lekarze orzecznicy sobie i powinowatym teraz  wystawiają  orzeczenia upoważniające do otrzymania karty.My potrzebujący nie mamy na co liczyć, nie pomagają żadne odwołania- rączka rączkę myje.
Nadrzędny Autor KCOTR Dodany 2017-09-15 11:46
Krótko mówiąc, karta parkingowa dla osób niepełnosprawnych należy się tylko osobom, które mają problemy z poruszaniem się, cierpią na choroby wzroku lub chorobę neurologiczną. Odpowiadając na Twoje pytanie: niestety nie, karta parkingowa Ci nie przysługuje.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Karta parkingowa dla inwalidów (7783 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill