www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poczta głosowa w telefonie. Czy korzystacie? (5498 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2015-05-19 08:02
Bo sam przeszedłem jakiś czas temu do plusa i mam tam pocztę.Korzystam z telefonu Nokia 830 i bardzo łatwo tam włącza się poczta. Sam się sobie wbijam i szczerze to chciałbym to wyłączyć.Czy są na to jakieś kody? Ewentualnie może dzwonić do biura obsługi klienta? Jak myślicie?
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2015-05-19 19:40 Zmieniony 2015-05-19 19:44
Witaj
Tak, są kody. Przejdź się do swojej sieci tam Ci powiedzą lub od ręki wyłączą. Możesz też wyłączyć przez komputer.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-05-19 19:57
Miałem ten sam problem. Próbowałem samemu wyłączyć ale nie dawało rady. Przeszedłem się do ich punktu i tam dzwoniąc z ich aparatu do tego przeznaczonego połączyłem się z centralą i to załatwiłem. Bezkosztowo !
                                                                               Waldi
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2015-05-20 08:08
A szukałeś na stronie Plusa? Tam powinna byc informacja. Sam ostatno wyłączyłem sobie pocztę bo również mnie denerwowała. Jak ktoś ma do mnie sprawę to napisze raczej smsa a nie bedzie się nagrywał na poczcie. Tam jest specjalny kod.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-05-20 09:07
Uzupełnię swoją wcześniejszą wypowiedź:
Miałem ten problem przed czterema laty i od tego czasu może te kody już prawidłowo działają ?
                                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor bertek Dodany 2015-05-20 09:29
Szukałem na ich stronie ale nie mogłem znaleźć. Chyba wybiorę się dzisiaj do salonu i dopytam się jak to można usunąc. To mi usuną na miejscu :P Swoją drogą to od razu teraz jak bierze sie gdzies kartę to włączają pocztę?
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2015-05-21 08:23
Zwykle tak.Po prostu jest to ich standardowa usługa,którą jak chcesz to sobie sam wyłączasz. Tutaj łap kody:
http://comperia.pl/telekomunikacja/14276-jak-wylaczyc-poczte-w-plusie.html
Masz tam jeden kod na to aby wyłączyć pocztę. No i jeśli nie jesteś pewien czy poczta jest juz wyłączona czy nie to zawsze możesz to sprawdzić sobie drugim kodem.
Nadrzędny - Autor orszulka Dodany 2015-05-21 09:45
No niby możesz usunąć . Sama na początku nie byłam przekonana do poczty ale teraz jestem zdania,że to naprawdę fajna sprawa. Przydaje się jak na przykład jesteś zajęty, na jakimś spotkaniu, w pracy. Ktoś może Ci szybko zostawić wiadomość a nie grzebać się z pisaniem smsa. MOim zdaniem ma to więcej zalet niż wad tak wiec zastnów się dobrze Zawsze możesz równiez nagrać swój komunikat typu: Nie mogę odebrać, sorry, zostaw wiadomość albo coś bardziej humorystycznego ;-)
Nadrzędny - Autor nalewajek.damian@wp.pl Dodany 2015-05-21 10:36
A ja miałem kiedyś taką dziwną sytuację z pocztą - ktoś mi się nagrał, a ja nie zauważyłem. Potem się okazało, że to było w sprawie pracy i miałem problemy.
Nadrzędny Autor bertek Dodany 2015-05-22 09:02
ok po sprawie Udało mi się to wyłączyć. Swoją drogą to uważam,że nie powinno się nagrywać ważnych wiadomości na skrzynke bo ktoś moze nie odebrac. Jak jak miałem tą pocztę to sam siebie nagrałem 5 razy :P  W telefonie przycisk do poczty jest tak blisko skrzynki,że wystarczyło jedynie jedno naciśniięcie i już się sobie wbijałem. Jak ktoś ma do mnie ważną sprawę to niech jeszcze raz zadzwoni albo niech wyśle smsa a niech nie nagrywa się na jakieś skrzynki.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poczta głosowa w telefonie. Czy korzystacie? (5498 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill