www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam proteze konczyny gornej - proteza kosmetyczna. (2798 - wyświetleń)
- Autor Krzysztof275 Dodany 2014-12-28 20:33
Witam.
Jak w temacie posiadam na sprzedaz proteze konczyny gornej prawej. Jest to moja proteza ktora zakupilem po wypadku. Niestety proteza byla zalozona kilka razy i od chwili ostatniego zdjecia nie nosze jej. Sprzedam w calosci lub na czesci. Proteza wiadomo jest robiona pod indywidualnego klienta i kazda jest inna, ale moze ktos by byl zainteresowany kupne na czesci. Proteza jest w stanie perfekyjnym z racji tego ze jej nie nosilem. Przy zakupie proteza kosztowala 24,000 tys.
Prosze o informacje gdzie taka proteze moge sprzedac. Prosze o informacje na adres krzysztof275@wp.pl
Nadrzędny - Autor Nexus Dodany 2015-08-27 17:58
Interesuje mnie sama dłoń jestem po amputacji do nadgarstka.
Nadrzędny Autor genju2 Dodany 2015-08-29 09:20
Generalnie Mój znajomy sprowadzał protezy z zagranicy i to w bardzo dobrych cenach. Wydaje mi się że można wejść na ebay.com i tam poszukać interesujących tam rzeczy. Szczególnie jeśli chodzi o region europejski. Ja prowadzę sklep internetowy i sprowadzam towar z Holandii. Paczki z Polski do Holandii przez kurierów teraz odbywają się bardzo szybko a czasami szybciej otrzymamy paczkę zagranicy niż byśmy chcieli kupować z naszego regionu. Polecam sprowadzanie takich rzeczy z Holandii.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam proteze konczyny gornej - proteza kosmetyczna. (2798 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill