www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / złamania prawa przez Legionowską Policję (2369 - wyświetleń)
- Autor mkrauss Dodany 2015-08-20 01:34
Marek Krauss                                                           Do Publicznej Wiadomości   
ul.Jagiellońska 71                                                  Dotyczącej złamania 
05 - 120 Legionowo                                                Prawa   
Artysta Malarz
PS " Warszawski Nikifor "
                                                       Oświadczenie
w Imieniu niepełnosprawnej Natalii Pietrzak Krauss chorująca na porażenie cztery kończynowej urodzone w Polsce o przyznanie jej statutu Ochrony Prawa  z tego powodu ze zostało złamanie wszelkiej jej prawa które dopuszczało Organ Państwowy który ma obowiązek chronione  wg konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej poszanowania prawa oraz poszanowania jej godności życia , a właśnie wszystkiej jej prawa zostało złamanie w dniu 18 sierpnia 2015 roku przez Legionowską Policję która jawnej i publicznej Dyskryminowała niepełnosprawnej Natalii Pietrzak Krauss  na oczach państwa które ma obowiązek chronić wszystkiej jej prawa i dlatego żądam od władz państwowy które stoi na stróże prawa publicznej przeprószyła w Imieniu moje zony która nie może publicznej wywalczy o twoje prawa jej choroby a oto  treść fragmentu które moja napisanie tresc mojego oburzenia a tresc  została poprawiona przez Natalię Pietrzak Krauss : Dzisiaj doszło do złamania praw Człowieka oraz  doszło do dyskryminacji osoby niepełnosprawnej leżącej chorującej na porażenie cztero kończynowe od Urodzenia przez Legionowską Policję ,która celowo przekręciła wszystkie fakty na korzyść człowieka który notorycznie oszukuje na każdym kroki nawet w Sądzie , który zostaję zwolniony z kosztów  sądowych  na koszt Państwa jako bezrobotny a  porusza się luksusowym Autem , prowadzi zespół Muzyczny razem z  konkubiną , która ma być ważnym świadkiem przeciwko  osobie niepełnosprawnej wg dokumentów ma złożyć zeznania   że to  ona osobiście będąc konkubiną brata przyrodniego  wyłożyła 95 procent kredytu na remont nieruchomości która jest własnością mojej niepełnosprawnej żony do której  ani brat ani jego  konkubina nie mają żadnych praw  i właśnie w tej sprawie moja niepełnosprawna żona złozyła powiadomienie o wyłudzenie kredytów do Prokuratury Rejonowej , podczas przesłuchania były bardzo mocne dokumenty pokazane i było by  wszystko okey  , gdyby nie dzisiejsza odpowiedż odmowna  która ujawniła szereg nieprawidłowości  okazało się że śledztwo poszło zupełnie  w innym kierunku , oficerowie ominęli wielkim łukiem sprawdzenie faktów  unikając  jak tylko mogli przesłuchania konkubiny  brata  mojej żony zamiast przesłuchać  konkubinę to przesłuchali  obcą babę która nie miała nic wspólnego w z  tą sprawą . Gdy żona konsultowała się telefonicznie  z zastępcą komendanta  Policjii  to ten Zastępca zakpił sobie z jej interwencji i powiedział cytuje  : A co  Pani zaglądała do Ewy / Konkubina /   portfela " zapominając z kim rozmawia i kogo źle potraktował , jeszcze są inne sprawy przeciwko tej Policji ale dobra tej sprawy szczegółów  na razie nie ujawnię publicznie 
19 Sierpień 2015 roku Legionowo                             Marek Krauss
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-20 07:37
To tłumaczone translatorem?
A dwa - po co zakłądać dwa wątki o tej samej tematyce - nie wystarczy jeden?
Nadrzędny - Autor mkrauss Dodany 2015-08-20 07:53
bo ten post doszedł do wszystkich instytucji zajmujące się naruszenie prawa , a poprzedni post był tylko na Forum Niepełnosprawnych , proszę zwróci uwagę ze ten post jest oficjalny wystąpienie razem moim adresem a tantem jeszcze był z błędem ortograficzny który nie da rady usunąc stary post 
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2015-08-20 08:50
W przypadku odmowy wszczęcia dochodzenia pokrzywdzonemu przysługuje prawo do złożenia zażalenia do właściwego Sądu Rejonowego. Takie pouczenie znajduje się na postanowieniu wydanym przez Policję i zatwierdzonym przez Prokuraturę. Pisząc zażalenie do Sądu należy wykazać co Policja zrobiła źle, lub czego nie zrobiła.
Aktualnie w toku postępowania przygotowawczego na pokrzywdzonym ciąży faktycznie obowiązek składania wniosków dowodowych, które jego zdaniem uprawdopodobniają jego wersję.
W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do bezstronności właściwego Sądu Rejonowego, można napisać wniosek do Sądu Okręgowego o wyznaczenie innego Sądu do rozpatrzenia zażalenia.
Jednocześnie zwracam uwagę, że takie publiczne wpisy dotyczące opisywania przebiegu postępowania i krytycznych ocen funkcjonariuszy wykonujących czynności mogą spotkać się z zarzutem upublicznienia informacji z postępowania przygotowawczego oraz z fałszywym oskarżeniem. Za obydwa powyższe czyny grozi kara więzienia.
Nadrzędny Autor mkrauss Dodany 2015-08-20 09:33
tym probleniem borykami od 2011 roku i wszystkie szczeble byly wykonanie odwonię automatycznie tylko dlatego ze wg policji osoba niepełnosprawnia jest osobą niewiarygodnią i jaki mieszkaniec Domu Opieki wg moi informacji nie ma zadnych praw ,proszę zrozuniec ze ja posiadam az 44 akt dokumentu przeciwko ich działaniu
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-08-20 19:53

>uzasadnionych wątpliwości co do bezstronności właściwego Sądu Rejonowego<


K.P.C. wymienia te "uzasadnione wątpliwości". Nie są to "wątpliwości" bo mi się tak wydaje, bo sędzia jest życzliwy drugiej stronie, bo, bo...

>postępowania przygotowawczego<


Nie widzę tu w/w :-(

Poza tym Policja podlega i de facto boi się Prokuratora :-)

Do założyciela wątku: nie da się ze wszystkimi walczyć! Trzeba komuś odpuścić z kimś być w przyjaźni. Czasem lepiej być biednym, pokrzywdzonym i prosić o pomoc niż tak jak Ty krzyczeć i pisać pseudo oficjalne pisma - to fakt i takie życie.

Pozdrawiam: weź na "wstrzymanie"!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / złamania prawa przez Legionowską Policję (2369 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill