www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium Niwa Kołobrzeg (5348 - wyświetleń)
- Autor Bellunia Dodany 2017-01-08 14:52
Witam, czy ktoś był w sanatorium Niwa w Kołobrzegu. Proszę o kilka przydatnych informacji. Pozdrawiam Bellunia.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2017-01-19 20:06 Zmieniony 2017-01-19 20:10
Witaj Bellunia
W Nivie nie byłam ale idąc w stronę deptaku nie raz przechodziłam. Znam Kołobrzeg. Jest tam co wybierać. Nie piszesz czy masz z NFZ czy prywatnie lub z PCPR. To ważne bo wiele sanatorii szczególnie tych małych kameralnych nie przyjmują z dofinansowaniami. Niwa to duże sanatorium to tyle mogę Ci podpowiedzieć.
Nie polecam obecnie Koral Lave przy ul. Kościuszki. Kiedyś to małe kameralne sanatorium było międzynarodowe z bardzo ciekawą uprzejmą obsługą (nie myl kadry medycznej) i domową atmosferą. Jednak moja obecność ta skończyła się w 2014 roku. Zmiana właściciela zniszczyła całą domową atmosferę. Z moich znajomych już tam nikt nie jeździ ja też.
Naprzeciwko jest ciekawe dość 1 piętrowe ale dość rozciągnięte na szerokość sanatorium Verano. Jednak poszłam tam tylko do apteki. Verano jak i Perła Bałtyku mieści się jakieś 200m od plaży w cichym ciekawym miejscu.
Jak już wcześniej pisałam trzeba dzwonić i pytać dokładnie o wszystkie drobiazgi. Wszędzie wtedy były czajniki ze szklankami w pokojach, a pokoje z łazienkami. Też zawsze biorę jedynki ale wcześniej dokładnie wypytuję aż do znudzenia.
W Kołobrzegu jest co zwiedzać, a sanatoria organizują ciekawe wycieczki i mają bogaty program rozrywkowy. Pamiętaj, że od 2014 już nie jeżdżę do Kołobrzegu. Informacje są z 2014 roku.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu Ella

PS: Poczytaj opinie z netu ale lepiej sprawdź sama. Punkt widzenia zależy od siedzenia :-) http://www.odpoczne.pl/opinie/polska/centrum-rehabilitacji-rolnikow-niwa-476.html
Nadrzędny - Autor Bellunia Dodany 2017-01-20 14:02
Wielkie dzięki za informacje. Do Niwy wybieram się na turnus komercyjny. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Bellunia Dodany 2017-09-29 22:05
Witam, powróciłam z Niwy bardzo zadowolona. Polecam wszystkim bardzo serdecznie. Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium Niwa Kołobrzeg (5348 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill