www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Pomoc ze strony psychoterapeuty (1356 - wyświetleń)
Autor karren45 Dodany 2015-11-30 12:33
Witam, zastanawiam się nad umówieniem bliskiej mi osoby na konsultację z psychoterapeutą. Osoba ta niespecjalnie chce się pogodzić ze swoją częściową niepełnosprawnością, która zresztą po dość długim (niestety) czasie może zniknąć lub przynajmniej osłabnąć. Niestety osoba, o której piszę już kilka razy odmawiała mówiąc, że z problemem poradzi sobie samodzielnie, z moich obserwacji wynika jednak, że tak nie jest, a z tego co dowiedziałem się przeglądając stronę tego gabinetu - http://psycholog-brzeg.pl/ zaangażowanie ze strony osób bliskich jest równie ważne jak sama terapia. Mam świadomość tego, że nie każdy potrafi się pogodzić z problemami, ale ja po prostu chciałabym dobrze. Jak sądzicie, w jaki sposób, jakimi metodami przekonać kogoś o wysokiej potrzebie rozmowie z osobą obcą, ale pozytywnie nastawioną do sprawy i potrafiąca odnaleźć rozwiązanie emocjonalnych wahań?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Pomoc ze strony psychoterapeuty (1356 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill