www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Skorzystaj z bezpłatnej infolinii! (1783 - wyświetleń)
- Autor Justyna Burda Dodany 2015-11-29 15:02
Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej prowadzi projekt "Infolinia i Punkt Poradniczo-Prawny"

Celem tego programu jest umożliwienie zainteresowanym (rodzicom i opiekunom osób z zaburzeniami rozwojowymi, terapeutom, specjalistom i innym zainteresowanym) dostępu do informacji o:

możliwych formach efektywnej pomocy terapeutycznej,
przysługujących uprawnieniach,
innych usługach i formach pomocy (baza danych terapeutów, ośrodków specjalistycznych, etc).
Konsultacji udzielać będą specjaliści:

prawnik
pedagog specjalny
psycholog
logopeda
Punkt Poradniczo-Prawny jest do Państwa dyspozycji pod bezpłatnym numerem telefonu 0800-155-221 lub mailowo pod adresem poradnictwo@pstb.org

PORADNICTWO ŚWIADCZONE JEST BEZPŁATNIE! Więcej informacji i terminy najbliższych dyżurów tutaj:

http://pstb.org/infolinia.htm

Projekt dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON)
Nadrzędny Autor haniam62@wp.pl Dodany 2015-12-14 14:32
Mam taki problem.W skrócie opisze mam dwóch braci którzy nie chcą mi pomóc w opiece nad 93 lat mama,nie mogę wyegzekwować nic od nich.I tu seton sprawy ja jestem po raku piersi i mam męża po udarze który też potrzebuje mojej opieki ja sama też mam problem z ręko prawo ponieważ mam obrzęk limfatyczny.Co ja mogę w tej sprawie zrobić. Proszę morze ktoś mi coś podpowie gdzie ja mam się udać po pomoc 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Skorzystaj z bezpłatnej infolinii! (1783 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill