www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zarobki i praca (2867 - wyświetleń)
- Autor tessla Dodany 2015-12-26 11:16
Przyznawać się :-) Gdzie i ile zarabiacie? Na jaką umowę jesteście zatrudnieni? Czy jesteście zadowoleni ze swoich zarobków?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-12-26 12:01

>Czy jesteście zadowoleni ze swoich zarobków? <


Ale jajcarz z Ciebie ! Przecież w naszym kraju nawet lekarz i ksiądz nie są zadowoleni z zarobków. A O N ?? Sam sobie dopisz.
                                                          Waldi.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2015-12-27 22:25
Ja tam jestem zadowolona - i z pracy, i z zarobków.
Umowa o pracę na czas nieokreślony. Duża firma z branży medialnej, wolny rynek, oczywiście prywatna.
Poszanowanie wszelkich moich przywilejów pracowniczych itd. - choć prawie z nich nie korzystam.
Duża pomoc w każdej trudnej sytuacji ze strony firmy, jeżeli tylko mam taką potrzebę - np. finansowanie zakupu sprzętu protetycznego czy prawa jazdy.
Fakt - stolica.
Ale wcześniej na podobnych warunkach pracowałam też w innych firmach, na podobnych warunkach - też nie było źle.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-27 22:43
Bluengel dała dobry przykład tego, że wyjątek potwierdza regułę :-)
Ale zawsze miło dowiedzieć się czy wirtualnie napotkać osobę zadowoloną. Jak by nie było to zawsze podnosi na duchu. :-)
                                                                   Waldi.
Nadrzędny Autor kowals Dodany 2015-12-28 09:35
Tak sobie myślę, że zarobki na poziomie 4-5 tys zł wystarczyłyby mi w zupełności na niemal wszystko. Obecnie jak uda dobić się do 3 tys to jest dobrze. Umowa zlecenie.
Ale mam w swoim towarzystwie osoby które wyciągają nawet po 10 k zł na rączkę. Są to głównie takie branże jak sprzedaż kredytów, leasingów czy nieruchomości. Ot pierwsza lepsza dyskusja http://www.money.pl/forum/praca-tecnocasa-krakow-t4470005.html - branża nieruchomości - info na temat zarobków.
Tylko do tego trzeba też mieć predyspozycje.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zarobki i praca (2867 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill