www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / ZZSK Czy ktoś choruje (3172 - wyświetleń)
- Autor infino Dodany 2015-11-22 11:54
Witam. Czy ktoś z Was ma może orzeczoną tę chorobę? Czy szybko postepuje?
Nadrzędny - Autor bertek Dodany 2015-11-23 08:45
Jest to kiepska choroba. Sam mam ale na szczęście u mnie bardzo powoli to postępuje. Warto jest nie oszczędzać na fizjoterapii oraz masażach bo bardzo pomagają. Poza tym jest zestaw ćwiczeń, ktore możesz wykonywac w domu. Jesli starasz się ćwiczyć, przestrzegasz zasad to choroba tak szybko nie pstepuje
Zerknij sobie na stronę:
http://sulphur.com.pl/problem/choroba-bechterewa-zzsk/ - masz tutaj abrdzo dobry opis obencie stosowanych metod leczenia. Polecam Ci naturalne maście. Dobre działanie maja maści siarczkowe oraz okłady borowinowe. Można je sobie kupić oraz stosować w domu.
Z leków polecane sa niesterydowe leki przeciwzapalne.
Nadrzędny Autor smart12 Dodany 2015-12-15 13:44
wiem, że ta choroba jest okropna. Trzymajcie się ciepło! Pozdrawiam

____________________
wytwórnie pasz - wenglorz.pl
Nadrzędny Autor terrad Dodany 2016-01-11 05:05
Niestety mam i do tego RZS. Staram się korzystać często z krioterapii. Bardzo mi pomaga. Co się da to na NFZ a reszta prywatnie. Zalecam codzienną gimnastykę. Ja płaczę często z bólu ale nie odpuszczam i dzięki temu zachowuję od 16 lat niezłą sprawność. Pomaga też pozytywny stosunek do życia. Zawsze szukam powodu by cieszyć z każdego dnia. Pozdrawiam serdecznie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / ZZSK Czy ktoś choruje (3172 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill