www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca dla osoby niepełnosprawnej w ZPCh (1219 - wyświetleń)
Autor Antoni Dodany 2016-03-19 20:11
Szanowni Państwo, Bardzo ubolewam, że brak jest ofert pracy dla osoby niepełnosprawnej na stanowiska biurowe(pomoc biurowa,Asystent biurowy,Referent)w ZPCh.Pomimo posiadania aktualnego wykazu takich zakładów nie ma ofert pracy na stanowisku pracownik biurowy.Otóż nie dawno ukończyłem szkolenie europejskie aby uzyskać certyfikat potwierdzający posiadania istotnych umiejętności zawodowych zdobytych podczas szkolenia.Bardzo się dziwię, że tyle lat jest brak takich ofert,owszem są oferty pracy dla osób niepełnosprawnych ze stopniem umiarkowanym ale na stanowiska pracownika fizycznego np.sprzątanie,ochrona,kasjer.Dla mnie to nieporozumienie jak można sprzątać z uszkodzonym kręgosłupem lub wykonywać inne czynności związane z pracą np.wykonywania czynności w wymuszonej pozycji ciała lub przodopochyleniu.Dlaczego jest brak takich firm które oferują pracę biurową.Nie ma takich portali,stron w których są aktualne,szczere)aktualne) oferty pracy na stanowiska biurowe dla osoby niepełnosprawnej z wykształceniem średnim oraz bez znajomości języka obcego(angielskiego,niemieckiego) w stopniu komunikatywnym .Będę bardzo wdzięczny za podanie informacji gdzie we Wrocławiu można znaleźć pracę biurową dla osoby niepełnosprawnej w wieku 60+.Proszę o wszelkie informacje na temat ofert pracy biurowej dla osoby niepełnosprawnej w stopniu umiarkowanym.Dla mnie praca jest terapią i źródłem dochodu aby być osobą niezależną od innych aby nie pożyczać na dany cel. Gdzie można znaleźć pracę aby wykorzystać swój talent plastyczny chodzi o dekoracje,malowanie obrazów,ścian w obiektach publicznych np.szpitali,domach opieki społecznej.Z poważaniem.Antoni.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca dla osoby niepełnosprawnej w ZPCh (1219 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill