www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / turnus dla dziecka z achondroplazją (4701 - wyświetleń)
- Autor jakacha Dodany 2014-11-11 16:27
Witam!

Jestem mamą trzy i pół letniej córy z achondroplazją. Mam zamiar wyjechać z nią po raz pierwszy w wakacje na turnus rehabilitacyjny. Zaczynam poszukiwania najlepszego ośrodka, nie wiem jednak gdzie ,,uderzyć" z typową achondroplazją. Może ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce dla dziecka z takim problemem?  Generalnie będzie chodziło o turnus, gdzie będziemy mogły pracować nad wadami postawy. Chcę jednak uniknąć przyjazdu do miejsca, gdzie usłyszę, że to nietypowe i niezbyt wiedzą, co najlepszego zaproponować. Z góry dziękuję za podpowiedź.
Nadrzędny - Autor karren45 Dodany 2015-01-12 11:41
Witam, czy wydarzyło się coś w tej materii, o której pisałaś?
Nadrzędny - Autor jakacha Dodany 2015-01-30 21:43
Nie otrzymałam żadnych odpowiedzi. Zdecydowałam w tym roku jeszcze poczekać z wyjazdami, ale dostałam informacje o ośrodku w Zakopanym, gdzie są podobnież warunki dla małych dzieci i bardzo dobra fachowa informacja od lekarzy i rehabilitantów. Tam prawdopodobnie wybierzemy się w kolejnym roku.
Nadrzędny - Autor AniaG Dodany 2016-03-23 17:30
Witam. Mój synek z MPDz był rehabilitowany w Centrum Norman w Koszalinie. Razem z nami przebywały tam też dzieciaczki z innymi schorzeniami, więc myślę ze mogłabyś zadzwonić i zapytać. Wcześniej możesz poczytać też tutaj http://normanrehabilitation.com/rehabilitacja-neurologiczna-dzieci-rehabilitacja-pajak/ Ze swojej strony gorąco polecam to miejsce z uwagi na postępy w rehabilitacji, wyrozumiałość, ciepłe podejście rehabilitantów, serce włożone w pracę, spokój i domową atmosferę. Dostaliśmy tam wszystko czego potrzebowaliśmy. Życzę powodzenia i dużo zdrowia dla córci. Pozdrawiam Ania.
Nadrzędny - Autor arek1 Dodany 2016-03-27 20:15
Miejsce jest naprawdę warte polecenia. Opieka idealna i kazdy się stara pomóc.
Nadrzędny Autor Wally Dodany 2016-03-31 23:16
Warto tam pojechać, ponieważ jest tam naprawdę fachowa opieka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / turnus dla dziecka z achondroplazją (4701 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill