www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Handbike - dostawka do wózka (2231 - wyświetleń)
- Autor archon1985 Dodany 2016-06-15 19:09
Witam,
Poszukuje osób z warszawy lub okolic które mogą posiadać handbika. Jestem zainteresowany by kupić takie cudeńko dla siebie tylko najpierw chciał bym móc przetestować go czy w ogóle będzie się dla mnie nadawał ponieważ choruje da dystrofie mięśniowa i dodatkowo posiadam przykurcze w stawie łokciowym. Ostatnio miałem przyjemność spróbować jednak było dosłownie chwila i to na małym placyku wiec tak na prawdę dobrze tego nie przetestowałem. Jeśli chciał bym to kupić to ceny zaczynają sie od 9 tyś. więc najpierw wolał bym sprawdzić czy będzie to dla mnie dobre zanim zacznę zbierać taką kwotę. Jeśli jest tu jakaś osoba która posiada takiego handbika bardzo prosił bym o kontakt. Jeśli by była możliwość wypożyczenia to bym był bardzo wdzięczny odwdzięczę się za taka pomoc finansowo lub inaczej. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Kupiszak Bartosz Dodany 2016-08-22 18:00
Witam,
Poszukuje tak jak Ty osób, ale z Katowic lub okolic które mogą posiadać handbika. Chciałbym je też kupić dla siebie tylko najpierw chciał bym móc przetestować go czy w ogóle będzie się dla mnie nadawał, ponieważ mam porażenie mózgowe czterokończynowe. . Jeśli jest tu jakaś osoba która posiada takiego handbika bardzo prosił bym o kontakt. Jeśli by była możliwość wypożyczenia to bym był bardzo wdzięczny . Pozdrawiam Mój nr.602-124-655.Z góry dziękuję.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Handbike - dostawka do wózka (2231 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill