www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Przepisy a budowa podjazdu o większym stopniu nachylenia. (2393 - wyświetleń)
Autor jaras99 Dodany 2016-11-23 22:22
Witam.
Jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku elektrycznym. Chciałbym założyć własna działalność gospodarczą. Znalazłem już do tego celu bardzo atrakcyjny lokal. Jest jednak jeden dosyć znaczący problem. Otóż aby wejść do lokalu trzeba pokonać 3 schody (razem 50 cm). Kwestia budowy podjazdu jest na tyle kłopotliwa, gdyż z jednej strony schodów jest maksymalnie 230 cm miejsca a z drugiej 350 cm. W związku z tym budowa podjazdu zgodnie z wytycznymi jest tam niemożliwa. Zastanawiam się nad założeniem tam 300 cm kraty pomostowej. Pod taki podjazd spokojnie podjadę, a ja tylko będę z niego korzystał. Tylko co na to przepisy? Muszę mieć na to jakąś zgodę?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Przepisy a budowa podjazdu o większym stopniu nachylenia. (2393 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill