www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / MÓJ ZAWÓD, MOJA PRZYSZŁOŚĆ, MÓJ SUKCES (1660 - wyświetleń)
Autor MonikaZ Dodany 2016-09-28 14:01
Stowarzyszenie Humaneo działa od 2006 roku i specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń zawodowych oraz projektów unijnych.

Realizujemy projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej pod hasłem MÓJ ZAWÓD, MOJA PRZYSZŁOŚĆ, MÓJ SUKCES skierowany do osób niepełnosprawnych w wieku od 18 do 29 lat.
Projekt przewiduje poradnictwo zawodowe, wsparcie psychologiczne oraz certyfikowane szkolenia:
1.  Grafik komputerowy z elementami fotografii reklamowej
2.  Projektant i administrator stron internetowych
3.  Pracownik biurowy
4.  Serwisant sprzętu komputerowego
5.  Kurs barmański i baristyczny
6.  Kurs języka angielskiego

Po każdym szkoleniu organizujemy staże w zawodzie i pośredniczymy w znalezieniu pracy. Uczestnicy projektu otrzymają w czasie szkolenia i stażu stypendium oraz zwrot kosztów dojazdu, a także ubezpieczenie i badania lekarskie.

Udział w projekcie mogą wziąć udział osoby mieszkające na terenie województwa małopolskiego.

Osoby zainteresowane lub oczekujące szczegółowych informacji na temat projektu mogą zgłaszać się telefonicznie 516 417 034 i e-mailowo: monika.zagorowska@humaneo.pl.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / MÓJ ZAWÓD, MOJA PRZYSZŁOŚĆ, MÓJ SUKCES (1660 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill