www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam wózek elektryczny Otto Bock A200 (2269 - wyświetleń)
- Autor mi29 Dodany 2016-08-08 09:41
Wózek Otto Bock A200 właściwie nieużywany, kupiłam go 4 lata temu od osoby, która nie była wstanie go używać, że względu na swój stan zdrowia. Niestety po zakupie okazało się, że wózek ma padnięte akumulatory ze względu na to, że pierwszy właściciel nie używał wózka i ich nie ładował.

Wymieniłam, ale okazało się , że trzeba wymienić oba, wózek dałam do przeglądu serwisowego 2 lata temu - faktura, wszystko jest sprawne, z wyjątkiem ładowarki, która jest do naprawy po włączeniu świeci się światełko Error

Wózka nie używałam bo nie chciałam inwestować w nowe akumulatory i jak się przekonałam wózek jest idealny do poruszania się w domu itp natomiast nie bardzo nadaje się do poruszania w nierównym terenie, a ja właśnie główne do tego potrzebuje wózka elektrycznego

Podsumowując sprzedaje wózek w niemal idealnym stanie ( niemal bo jest jedna rysa na ramie i rurce podnóżka wynikająca, nie z użytkowania, a przechowywania wózka) wózek nie używany o czym świadczy nie wytarta matowa guma na joysticku i stan opon - widoczne gumowe wąsy na oponach.

Wózek bez akumulatorów i z ładowarką niesprawną do naprawy. Koszt 2 nowych akumulatorów żelowych ok 550zł , ładowarki ok 240zł lub naprawa oryginalnej.

Za kwotę całkowitą poniżej 3 tys zł ma się wózek w super stanie z nowymi akumulatorami, które jeśli się kupi samemu dają nam pewność co do ich stanu. Cena nowego tego wózka to ok 11500zł

Załączam instrukcje obsługi i fakturę na kwotę 200zł za kompleksowy przegląd wózka.

Sprzedaje gdyż u mnie tylko stoi i zajmuje miejsce, a chcę kupić wózek , który pozwoli mi na porusznaie się w nierównym terenie
Nie jestem handlarzem

O to parametry Otto Bock A 200

- Prędkość: 6 km/h
-Szerokośc siedziska ok 43mm
- Moc silnika: 2 x 150 W
- Akumulatory: żelowe 31 Ah
- Zasięg: 20 km
- Masa własna: 66 kg
- Max. obciążenie: 100 kg
- Szerokość siedziska: 58 cm
- Nachylenie siedziska: 0°, 3°, 6°

Wózek rozkłada się na kilka części jest łatwy do transportu.

W okolicach Warszawy - jej zach okolicach zapewniam transport

Nie jestem handlarzem

Zgadzam się na sporządzenie umowy kupna sprzedaży która uprawnia kupującego do odliczenia kwoty zakupu z tytułu ulgi rehabilitacyjnej podczas rozliczania PIT czyli fiskus zwróci nabywcy 19% z ceny zakupu

Więcej zdjęć prześle na maila
Nadrzędny Autor mi29 Dodany 2016-08-08 19:15
Cena 2000zł
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam wózek elektryczny Otto Bock A200 (2269 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill