www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Informacja dla zarządu powiatu legionowskiego (1059 - wyświetleń)
Autor mkrauss Dodany 2017-01-17 09:31
Marek Krauss                  Do
ul. Jagiellonska 71      Członka Zarządu Powiatu Legionowskiego
05 - 120 Legionowo        
                   Informacja
W imieniu mieszkańców oraz moim żądamy wyjaśnienia na jakiej podstawie stanowisko Dyrektorki DPS " Kombatant " Legionowo - A............ zostało przedłużone o rok dłużnej , skoro nic nie zrobiła poza tym że jest winna śmierci 21 osób ciągu 11 miesięcy w 2016 roku , a Natalka miała być następna do zabicia  w grudniu 2016 roku  a ja zaraz po niej  w styczniu  2017  a   Dyrektorka DPS jeszcze użyła słów w mojej obecności ze ona ma dupie Natalki prawa , teraz doszło do złamania następnego jej prawa została bez opiekunki dyrektorka wiedząc o tym ,oszukuje państwo że moja żona  ma  zapewnioną pełną  24 godzinną  opiekę i za to bierze 3500 zł a opieki  ma zero  dowodem na to jaką ma opiekę jest  to pojechała  z brudnymi  włosami na wystawę  i to  jak  wyglądała jej głowa jej widziało około 100 osób w obecności władz państwowych , Informuję że oprócz You Tube zastosuję inne środki masowego przekazu poza internetem , które mogą doprowadzić do upadku Zarządu powiatu wraz z tymi osobami którzy doprowadzili do osadzenia na poważne stanowisko Dyrektora DPS " Kombatant " Legionowo urzędniczki która wg mnie nie ma pojęcia o  zarządzaniu taką instytucją jak ten dom / Analfabetka Biznesowa / jedynie co potrafi to ustawienie kogo się da do donosicielstwa / więc żądamy  wyjaśnień w tej sprawie / Informuję równoczesnej ze kompletuje materiały dowodowej w celu zaskarżenia zarządu powiatu legionowskiego do Sądu , o to ze nie sprawdziły każdą interwencję którzy mieszkańcy się skarzą do np do  wojewody Mazowieckiego albo do starostwa itp , tylko powalają na samowolę które jakość opieki jest coraz gorsza za jej pozwolenie
17 Stycznia 2017  Legionowo  marek krauss
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Informacja dla zarządu powiatu legionowskiego (1059 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill