www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam C-Leg Otto Bock (4151 - wyświetleń)
- Autor Łukasz Dodany 2015-09-30 10:56
Witam ! Mam do sprzedania protezę firmy Otto Bock z kolanem C-Leg. Protezę mam 6 lat, w tym czasie była serwisowana przez cały ten okres. Mam pracę siedzącą więc proteza jest w bardzo dobrym stanie. Proteza z całym wyposażeniem: Kolano, ładowarka, pilot wraz z adapterem skrętnym i stopą. Mam technika który to ustawi i zamontuje. Zapłaciłem za C-Lega 148.000 zł, sprzedam za 25.000. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel 662-055-366. Pozdrawiam Łukasz !
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2015-10-01 09:23
No, resztka kończyn opada...
I co? Uważasz, że jakiś świeżak amputant - zawiedzony wysokością dofinansowań z NFZ - ma takie cudo nabyć od Ciebie po okazyjnej cenie, włożyć kikuta i hajda przez życie???
Skoro sam jesteś amputantem to mogłeś dodać, że aby chodzić na protezie nie wystarczy jej "ustawić i zamontować" - jak sugerujesz. O leju zapomniałeś wspomnieć???
A o awaryjności całego tego stworu i kosztach serwisu???

Czy zapłaciłeś 148.000 zł z z prywatnych środków czy z dofinansowania...?
Wybacz, ale takie anonse nadal kłócą się z moim poczuciem etyki...
Nadrzędny Autor Łukasz Dodany 2015-10-07 10:26
Nie wiem o co Ci chodzi. Masz jakiś problem z psychiką. Zakup protezy jest szansą by za małe pieniądze zakupić dobry sprzęt. Mam nową protezę i szkoda by C-Leg leżał w szafie. O leju nie wspomniałem bo jest to oczywiste że lej musi być zrobiony na miarę, a jak ktoś zadzwoni i nie będzie wiedział to go poinformuje podczas rozmowy. Sprzęt nie jest awaryjny !!! Chodziłem 6 lat bez awarii. Jak nie masz wiedzy i doświadczenia to się nie wypowiadaj. Nie chcesz kupić, więc informacja nie jest dla ciebie, proste. Poczucia etyki to Ty nie masz pytając o środki finansowe, to jest moja sprawa.
Nadrzędny - Autor Łukasz Dodany 2015-12-07 12:42
Witam ! Mam do sprzedania protezę firmy Otto Bock z kolanem C-Leg. Protezę mam 6 lat, w tym czasie była serwisowana przez cały ten okres. Mam pracę siedzącą więc proteza jest w bardzo dobrym stanie. Proteza z całym wyposażeniem: Kolano, ładowarka, pilot wraz z adapterem skrętnym i stopą. Mam technika który to ustawi i zamontuje. Zapłaciłem za C-Lega 148.000 zł, sprzedam za 19.500. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel 662-055-366. Pozdrawiam Łukasz !
Nadrzędny Autor Łukasz Dodany 2016-12-08 20:03
Witam ! Mam do sprzedania protezę firmy Otto Bock z elektrycznym kolanem C-Leg. W protezie chodziłem 6 Lat, w tym czasie była serwisowana przez cały ten okres. Mam pracę siedzącą więc proteza jest w dobrym stanie. Proteza z całym wyposażeniem: Kolano, ładowarka, pilot wraz z adapterem skrętnym i stopą. Mam technika który to ustawi i zamontuje, oczywiście dochodzi koszt zrobienia leja. Zapłaciłem za C-Lega 148.000 zł, sprzedam za 9000. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel 662-055-366. Pozdrawiam Łukasz !
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam C-Leg Otto Bock (4151 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill