www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / cewniki urologiczne baza danych prośba (3059 - wyświetleń)
- Autor majka_cz Dodany 2015-01-05 19:33
hejka

Jestem trochę zielonkawa, ale pewnie jakiś człowieczek znajdzie się który się cewnikuje na metodę cewnikowania przerywanego. Ja potrzebuję owych cewników do nieco innych celów (wkładanie w przetokę na parę min by nie zarosła) używam cewników tiemanna czy jako to się tam piszę. Firmy Galmed. Chciałabym jednak potestować innych firm, czy ktoś z was zna jakieś firmy w których można zamówić próbkę i prześlą to np.w formie duża koperta zabezpieczona od środka tymi tam bąbelkami do odbioru na poczcie. Tak generalnie prosiłabym o wypisanie różnych firm tych którzy się cewnikują. Z góry dzięki

Miłego wieczoru dla was wszystkich
Nadrzędny Autor Paulina Mąkosa Dodany 2016-11-14 21:07
Witam ja również mam przetokę w pępku i cewnikuję się co 3 godziny, używam cewników NELATON, jak dla mnie są najlepsze, tylko nie wiem czy wysyłają tylko jeden cewnik do próby czy całą paczkę.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / cewniki urologiczne baza danych prośba (3059 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill