www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam protezę uda C-Leg Otto Bock (2142 - wyświetleń)
- Autor Łukasz Dodany 2016-11-15 13:04
Witam ! Mam do sprzedania protezę firmy Otto Bock z elektrycznym kolanem C-Leg. W protezie chodziłem 6 Lat, w tym czasie była serwisowana przez cały ten okres. Mam pracę siedzącą więc proteza jest w dobrym stanie. Proteza z całym wyposażeniem: Kolano, ładowarka, pilot wraz z adapterem skrętnym i stopą. Mam technika który to ustawi i zamontuje, oczywiście dochodzi koszt zrobienia leja. Zapłaciłem za C-Lega 148.000 zł, sprzedam za 12.000. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel 662-055-366. Pozdrawiam Łukasz !
Nadrzędny Autor Łukasz Dodany 2016-12-08 20:00
Witam ! Mam do sprzedania protezę firmy Otto Bock z elektrycznym kolanem C-Leg. W protezie chodziłem 6 Lat, w tym czasie była serwisowana przez cały ten okres. Mam pracę siedzącą więc proteza jest w dobrym stanie. Proteza z całym wyposażeniem: Kolano, ładowarka, pilot wraz z adapterem skrętnym i stopą. Mam technika który to ustawi i zamontuje, oczywiście dochodzi koszt zrobienia leja. Zapłaciłem za C-Lega 148.000 zł, sprzedam za 9.000. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel 662-055-366. Pozdrawiam Łukasz !
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam protezę uda C-Leg Otto Bock (2142 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill