www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pomoc osobie niepełnosprawnej (2129 - wyświetleń)
- Autor Marek1964 Dodany 2017-06-21 13:07
Mam na imię Marek mam 53 lata. Od 28 lat choruję na zapalenie rdzenia kręgowego i niedowład nóg. Poruszam się na wózku od 1997r. W 2007 roku zachorowałem na zakrzepiceę zator w żyłach przy sercu, który spowodował, że nie mogłem się poruszać wózkiem ręcznym. Od tego czasu poruszam się na wózku elektrycznym. Jestem na rencie pierwszej grupy inwalidzkiej, siedem lat pracowałem w kopalni.  Z renty bardzo ciężko jest zapewnić zakup wszystkich lekarstw i środków życia codziennego, nie wspominając o rehabilitacji na którą mnie nie stać. Do stałych wydatków takich jak lekarstwa dochodzą także koszty utrzymania wózka elektrycznego i konserwacje platformy. Jestem aktywną osobą która nie lubi siedzieć w domu. Dlatego proszę Was o pomoc.

                                                                                                                          PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Rusak, 5704 pomagacie mi Państwo w trudach walki z chorobą. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

                                                                                                                          KRS: 0000270809/ cel: Rusak, 5704
                                                                                                                          nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
                                                                                                                          tytuł: Rusak, 5704
                                                                                                                          SMS na nr: 75 165 / treść: POMOC 5704
                                                                                                                          Koszt SMSa to 5 zł. netto ( 6,15zł. brutto)
Nadrzędny - Autor car29 Dodany 2017-08-25 11:51
Witam Serdecznie! Nazywam sie Tobiasz Carewicz mam 25 Lat choruje na Mozgowe porazenie dzieciece....Mieszkam w Zlotowie kolo Pily...:-) Od wrzesnia 2016 r.
prowadze swoje male wlasne radio internetowe tobiFM...:-) Reprezentuje Zlotowska  fundacje Zlotowianka..:-)
W razie pytan prosze pisac..:-)
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-15 10:02
Witam gratuluje pasji.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pomoc osobie niepełnosprawnej (2129 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill