www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / 25/11/2016 rozprawa o rentę w sadzie pilne pomoc (1806 - wyświetleń)
Autor gosia_jaw54@wp.pl Dodany 2016-11-22 14:17
W piątek mam rozprawę odnośnie renty z ZUS . W ubiegłym roku zostałam uznana przez ZUS jako całkowicie niezdolna do pracy z powodu dwóch operacji kręgosłupa lędźwiowego renet dostałam do grudnia 2015 niestety nie przedłużono mi jej wiec odwołałam się do sadu pracy, jestem z Warszawy a na badanie biegłych wysłali mnie do Łomży twierdząc ze w Warszawie nie maja biegłych sadowych co jes nie prawda lekarze napisali ze jest to normalny stan zdrowia na mój wiek mam 36 lat dwie operacje kręgosłupa jedna luty 2015 kolejna maj 2915 wynik nr po drugiej nawrowotwa przepuklina uciska nadal korzeń nerwu i nadal nie czuje zmian po operacjach czekam na trzecia operacje stabilizacje kręgosłupa. Na opinii otrzymanej od sadu było brak klauzuli o możliwości odwołania się od opinii wiec niestety się nie odwołałam jak mam walczyć w sadzie na rozprawie, mam rownież przyznany stopień niepełnosprawności umiarkowany tz do pracy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / 25/11/2016 rozprawa o rentę w sadzie pilne pomoc (1806 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill