www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / mieszkanie+ a niepełnosprawność (1656 - wyświetleń)
- Autor kazoo Dodany 2017-02-10 13:55
Witam serdecznie,

Mam pytanie do ekspertów Integracji. Czy rozpoczynający się program mieszkanie+ uwzględnia jakieś dodatkowe punkty dla rodzin, w których niepełnosprawny jest jeden z małżonków bądź dziecko? Czy taka rodzina będzie w pierwszej kolejności zaklasyfikowana do przyznania mieszkania?

Będę wdzięczny za odpowiedź,

Pozdrawiam,
kazoo
Nadrzędny Autor kwankrzy 1 Dodany 2017-02-11 10:20
Witam nie jestem expertem Integracji i wątpię czy ktoś z nich odpowie na pytanie czy niepełnosprawność  jednej lub dwóch osób w rodzinie. Może wpłynąć na decyzję przyspieszenia przydziału mieszkania w programie mieszkanie + .Na swoim przykładzie  powiem tak ja mam stopień niepełnosprawności  umiarkowany żoną ma znaczny mieszkamy w starej kamienicy i wszystkie remonty mieszkania  tak jak co,.podlogi .Okna łazienkę na korytarzu robiliśmy za własne pieniądze  ( płacimy dodatkowo czynsz niewielki ale systematycznie )a wszelkie urzędy lokalne i centralne do których się zwracalismy mają nasz problem gdzieś . Więc widać jak pomaga się osobą niepełnosprawnym w naszym kraju zresztą jak rencista ktory ma 590 zł netto na rękę  musi zapłacić składki zdrowotne i dodatkowo niewielki podatek to gdzie my żyjemy. Pozdrawiam i życzę  dużo siły w walce o mieszkanie + .Krzysztof
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / mieszkanie+ a niepełnosprawność (1656 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill