www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Schodołaz gąsienicowy (6466 - wyświetleń)
- Autor turystyka-on.pl Dodany 2013-05-23 13:39
Witam.
Mam pytanie do osób uzywających schodołaz gąsienicowy.
Czy wasz sprzęt też tak głośno piszczy?
Smaruje się gdzieś to ustrojstwo?
Nadrzędny Autor frances Dodany 2014-07-22 07:53
Może zareklamuj go jeśli piszczy? My korzystamy też z gąsienicowego: http://www.schodolaz.pl/schodolaz-gasienicowy-ksp-sherpa-n902.html, ale pisków nie słychać.
Nadrzędny Autor florentynka Dodany 2014-07-25 23:48
zawsze mozesz posmarowac

ja uzywałam tego:http://www.ortcare.pl/sprzet-rehabilitacyjny/schodolazy/schodolaz-tr-93.html
i nie piszczał, ale mimo wszystko smaruje go co jakis czas
w jaki sposób piszczy?
Nadrzędny Autor Marlenita Dodany 2017-06-05 15:16
Witam. Mam ogromny problem z wyborem schodołazu. Z uwagi na wysoki koszt używanego.Będę wdzięczna za wszelkie sugestie osób, które sprawdziły ich obsługę w praktyce. Chciałabym, żeby jego kupno rzeczywiście pomogło w trudnym codziennym funkcjonowaniu a nie przysparzało problemów lub niepotrzebnie zajmowało miejsce ( niestety to też się zdarza np z powodu trudności z obsługą tego sprzętu). Dodam tylko, że problem dotyczy wąskiego podestu na jednym półpiętrze klatki schodowej( cztery kondygnacje), którego jedna połowa jest węższa ponieważ część powierzchni zajmuje ostatni schodek nie odgrodzony z jednej strony(poręcz kończy się na wcześniejszym stopniu, a z drugiej strony odgrodzony ścianą )szer 90/228cm, druga połowa podestu   150/228 cm. Dostałam informację, że schodołaz gąsienicowy na tej powierzchni się nie sprawdzi. Schodołaza kroczącego obawiam się ze względu na bezpieczeństwo ( jestem drobną osobą, nie mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony osoby niepełnosprawnej waga ok. 70kg +wózek). Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi, co do wyboru bezpiecznego, funkcjonalnego schodołaza.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Schodołaz gąsienicowy (6466 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill