www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / poszukiwanie pracy dla osób niepełnosprawnych (1383 - wyświetleń)
Autor andrzej1964 Dodany 2017-07-11 06:30
Od jakiegoiś czasu staram się systematycznie szukać pracy, bo z tę rentą, którą mam stażową, przepracowaną, to dziś nie jest nic warte.

Zatem mnie nic nie pozostało jak tylko zajrzeć do Urzędu Pracy, a tam już mam zablokowaną ponowną rejestrację, jako poszukujący.

Udałem się również z tym do fundacja aktywizacja, napisałęm maila z rejestracją, no, ale każą czekać do grudnia aż zbiorą ludzi do projektu. Ja korzystam z tego, że poszukuję pracy, choć miałem na myśli pracę zdalną, ale z pewnych powodów nie moge jej wykonywać.

Pisałęm też do integracji w tej sprawie, ale padła negatywna odpowiedź w tej sprawie, bo też się dowiedzieli, że jestem zarejestrowany w fundacja aktywizacja, a co do stanowisk pracy zdalnej, to też mają tylko telemarkenting, którego nie moge wykonywać

Do sprzątania nie pójdę, bo się już napracowałem przy tym, ochrona mnie też nie interesuje

A zatem co?

Renta poniżej ppasa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / poszukiwanie pracy dla osób niepełnosprawnych (1383 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill