www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Opiekun grupy wycieczkowej a pierwsza grupa (1986 - wyświetleń)
- Autor rozwandowicz2 Dodany 2017-07-31 13:54
Witam, jestem członkiem zarządu Piotrkowskiego Stowarzyszenie Seniorów i Osób Niepełnosprawnych SYGNAŁ. Naszymi członkami są osoby pełnoletnie z różnymi stopniami niepełnosprawności fizycznej.
Korzystając z pełnionej funkcji chciałabym organizować wycieczki i być opiekunem grup wycieczkowych. Każdorazowo będą one dostosowane do potrzeb i możliwości osób chcących w nich uczestniczyć.
Jednak pozostali członkowie zarządu stowarzyszenia mają zastrzeżenia co do tego, abym była opiekunem grupy wycieczkowej, przez co czuję się dyskryminowana. Motywują to tym, że mam pierwszą grupę - stopień znaczny. Wprawdzie mam I grupę, ale mimo to poruszam się samodzielnie i nie wymagam opieki osób trzecich. Mam wyższe wykształcenie - jestem tłumaczem języka niemieckiego i szwedzkiego. Często sama podróżuję do Szwecji w celu pogłębiania wiedzy.
Proszę o informację, czy istnieje jakiś konkretny przepis (ustawa, artykuł) mówiący o tym, że mając pierwszą grupę nie wolno mi być opiekunem grupy wycieczkowej.
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-07-31 16:30
Nie, ale cię nie lubią :-(
Nadrzędny Autor wieczorynka76 Dodany 2017-08-23 19:39
Zwyczajnie Cię ograniczają, nie pozwalają Ci się realizować w pracy. Miałam podobnie i nie wiem z czego to wynika.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Opiekun grupy wycieczkowej a pierwsza grupa (1986 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill