www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / lokaty dla osoby całkowicie ubezwlasnowolnionej (459 - wyświetleń)
Autor barporvin Dodany 2023-06-28 20:01
Jako opiekun prawny osoby calkowicie ubezwlasnowolnionej wystapilam do sadu z prosba o zgode na zalozenie lokaty. Wujek ma konto oszczednosciowe w PKO, ale w czasie zakladania lokat oprocentowanie bylo mizerne okolo 3-4% natomiast w mbanku 8,15%. Zalozylam lokatez pieniedzy wujka na swoim koncie w mbanku gdyz mbank poinformowal mnie ze kont dla ubezwlasnowolnionych nie moze zakladac.. niestety sad po pol roku wyslal mi pismo ze tak nie moze byc i wzywa mnie do prawidlowego zalozenia lokaty (czyli na dane wujka). Zmuszona zostalam do likwidacji lokaty (wujek stracil 6000 zl odsetek....) i zalozylam mu konto w pko na duzo gorszy procent... Nie rozumiem tego postepowania sadu i takiego skomplikowanego postepowania... czy banki moga tak dyskryminowac ubezwlasnowolnionych? dlaczego chorzy, niepelnosprawni, ubezwlasnowolnieni sa z gory skazani na gorsze produkty? gdzie zlozyc skarge? warto? czy ktos spotkal sie z czyms takim? i co zrobilam zle...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / lokaty dla osoby całkowicie ubezwlasnowolnionej (459 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill