www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy z tym mam jakąś szansę na uzyskanie stopnia? (2374 - wyświetleń)
- Autor maciomen201 Dodany 2018-03-03 16:28
Witam mam 23 lata i już jak miałem 14 lat lekarz pediatra stwierdził u mnie zniekształcenie klatki piersiowej , teraz nawet boli mnie gdy dotykam sutki wokół. Około rok temu miałem robione badanie klatki (to bylo potrzebne do stażu)
I w wyniku na kartce pisze : Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych zapalnych , sylwetka serca w granicach prawidłowych , skrzywienie prawostronne kr Th.  Czasami jak noszę ciężkie rzeczy szybko serce mi bije , a jak zacznę biegnąć ok 3 sek to ciężko mi się oddycha , nawet prawidlowo badania spirometrycznego nie umiem przejść .
Czy jednak mam szansę jakąś by uzyskać stopień ?
Jakie badania bym musiał zrobić?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2018-03-03 20:10
W pierwszej kolejności o tym powinieneś porozmawiać ze swoim lekarzem rodzinnym ( czy sprawa jest warta starań). Tu nie ma lekarzy, ani tym bardziej na odległość nikt diagnoz nie stawia.
A tak zwyczajnie: Dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz........
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-23 11:42
Lekarz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy z tym mam jakąś szansę na uzyskanie stopnia? (2374 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill