www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Owoce talentów niepełnosprawnych braci. (1322 - wyświetleń)
- Autor yourglitter Dodany 2017-11-29 21:19
Witam Was Serdecznie! :-)

Ja i mój brat jesteśmy osobami niepełnosprawnymi, mamy stwierdzoną całkowitą niezdolność do pracy. Mimo to od lat staramy się rozwijać nasze talenty. Owoce tych talentów - naszą muzykę, zdjęcia, myśli i świadectwa duchowe umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Od lat staramy się podzielić naszymi dokonaniami z odbiorcami, gdyż przez te dokonania bardzo się radujemy i bardzo pragniemy tą radością się dzielić. Na wspomnianej stronie możecie słuchać wszystkich naszych utworów na soundcloud, możecie oglądać setki naszych zdjęć Warszawy i nie tylko, możecie nawet za darmo pobrać znane pieśni oazowe w moim wykonaniu, możecie czytać nasze myśli i radosne świadectwa. Serdecznie Was zapraszamy: http://www.znakiiskry.pl Czy macie jakieś pomysły co można z tymi treściami zrobić, komu pokazać? Jeśli tak, bylibyśmy bardzo wdzięczni za Wasze refleksje... :-) Serdecznie Was pozdrawiamy. Janek i Piotrek S. :-)
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-29 22:42 Zmieniony 2017-11-29 22:46
Zapewne znajdziesz Glitter tu bratnie dusze. Na pewno Norbi zainteresuje się tematem. Po otwarciu strony z linku nic nie zachęcało mnie do wejścia dalej, ale skoro wpisałeś to na naszym forum chciałem się przekonać co dalej. A po kliknięciu kolejna strona wygląda już dużo lepiej.
Wysłuchałem utworów po polsku i że tak powiem nie usiadłem z wrażenia ale ja nie jestem żadnym krytykiem muzycznym ani szczególnym znawcą.
Wpiszę tu link do utworów po polsku  wykonywanych przez Glittera .
Pozdrawiam
i czekamy na Twój powrót tu ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Owoce talentów niepełnosprawnych braci. (1322 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill