www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zasilek (1942 - wyświetleń)
- Autor Baks Dodany 2017-12-04 12:01
Witam
Posiadam gleboki niedosluch w prawym uchu, w lewym sredni niedosluch i lekki stopien niepelnosprawnosci.
Chcialbym sie dowiedziec czy jest szansa i sens starać się o zasilek/rentę z tego powodu?
czy starac się o 2 stopien?
Mam spore utrudnienia w komunikacji i trudności w zyciu zawodowym,
Dziękuje za ewentualne odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2017-12-04 16:56
Stopień niepełnosprawności ustala komisja. O jaki zasiłek Ci chodzi? Napisz coś więcej o swojej sytuacji. Ile masz lat? Czy pracujesz- pracowałeś?  Rentę ustala ZUS!
Nadrzędny Autor Baks Dodany 2017-12-04 21:16
29 lat , pracuję caly czas w jednym zakladzie 4 lat. Przez problemy z sluchem mam trudnosc z wzbiciem sie szczebel wyzej , zas inni wszyscy zdrowi pracujacy rok przeskakuja mnie.
Gdzie nie pojde cos zalatwiac to mam ogromny problem z komunikacja pomimo obustronnego zaaparatowania.

Sam nie wiem o jakie swiadczenie chodzi nie orientuje sie w tym,  znam sytuacje osoby swietnie zarabiajacej a pomino tego pobieraja swiadczenie z powodu calkowitej ślepoty oka.
Pomyslalem sobie zeby sprobować z tym.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zasilek (1942 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill